SON DAKİKAHaber > Magazin > Oğlum Can birebir bana benziyor!

Oğlum Can birebir bana benziyor!

13 Mart 2024 Çarşamba - 09:34
Mayıs 2023'te işletmeci Mustafa Aksakallı ile dünyaevine giren Ezgi Mola, Kasım ayında oğlu Can'ı kucağına almıştı. Önceki gün Kuruçeşme'de görüntülenen Mola, ayaküstü gazetecilerin sorularını yanıtladı. Oğlu ile ilgili konuşan Mola, "Can benim 72 günlük halime benziyor" dedi.

Uzun süredir aşk yaşayan Ezgi Mola ile Mustafa Aksakallı, 8 Mayıs'ta evlenmişti. Sürpriz nikahtan kısa süre sonra hamile olduğunu açıklayan Mola, 24 Kasım'da ilk bebeği Can'ı kucağına almıştı.

Ezgi Mola, önceki gün Kuruçeşme'de sahibi olduğu bir mekanda görüntülendi. 3,5 aylık oğlu Can’ı da yanına alan oyuncu, güzel havanın keyfini çıkardı. Oğlu uyurken muhabirlerin sorularını yanıtlayan ünlü isim, “Can daha evdeyken uyudu. Güzel bir hava var. Güneşi görünce çıkalım dedik. Hiç gitmediğim bir mekâna gelmek istedim. Çok güzel bir yer çok hoşuma gitti. Tavsiye ediyorum yemekleri mükemmel” diyerek espri yaptı.

 

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap