SON DAKİKA
SON DAKİKA
Ermeni Lider Köşeye Sıkıştı
10/9/2020

Azerbaycanlı kardeşlerimiz cephede zafer üstüne zafer kazanıyor. Ermenistan işgal ettiği Dağlık Karabağ’dan tek tek temizleniyor. Kardeşlerimizin haklı mücadelesinde sonuna kadar yanlarındayız. Ermenistan’ı yönetenler insanlık adına suç işlemeye devam ediyor, sivil kardeşlerimize saldırıyor.

Kendi ülkesinde koltuğunu korumak adına çılgınlık yapan Ermeni lider işgalci biri olarak tarihe geçecek ancak hayatını kaybeden kardeşlerimizin bedelini de elbet bir gün ödeyecek. Kardeş Azerbaycan’ın demir yumruğunu kafasına yiyen bu lider şimdi masaya oturmak için çareler arıyor.

Ülkesinde de artık itibar kaybeden ve destek görmeyen faşist Ermeni, bugün sebep olduğu kalleşliğin cevabını misliyle alıyor. Kardeşlerimizin zafer yürüyüşü devam ediyor. ‘Hattı müdafaa yoktur, sathı müdafaa vardır’ diyerek ilerleyen kardeşlerimize şanlı zaferler diliyorum. Dağlık Karabağ Azerbaycanlı kardeşlerimizindir. Aksini söyleyen cevabını alır. Sivil ve masum insanların hayatını çalan Ermenistan lideri işgal ettikleri topraklardan çekilmeleri gerektiğini artık anlamıştır umarım.

BU ADAM ANORMALMİŞ!

Unutmadınız di mi şu eşinden ayrılmadan erkeklere ikinci hanım almalarını tavsiye eden doktoru? Eski Sağlık Bakanı Recep Akdağ ile çalışan bu doktor meğer neler yapmış da hepsi sümen altı edilmiş. Abuk sabuk konuşunca eski defterler açıldı, Akdağ bile adamın uyumsuz ve anormal olduğunu söylemiş. Peki bu anormal adamı bu görevlere getirenler ne oluyor onu söylememiş Akdağ.

Sözleşmesi feshedilerek Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi başhekim yardımcılığı görevinden istifa eden Ali Edizer söyledikleri ile kalmamış, geçmişte tekerlekli sandalyede görev yapan meslektaşına saldırmış. Menzil tarikatına mensup olduğu söylenen Edizer sonrasında da aynı hastaneye başhekim yardımcısı olarak atanmış.

Kim tarafından bu kadar kollanıp görev üstüne göreve getirilmiş? Meydan bu kadar boş mu? Adam saldırmakla kalmamış, saldırdığı doktorun aracında sigara söndürülmesine ve 3 kişinin ona saldırmasına neden olduğu ileri sürülen bir başka iddia. Dün de söyledim, bu adamı kim bu görevlere getirdi? Bu kadar sabıkası olan bir kişi kimin ürünüdür? Basit bir istifa ile geçiştirilecek bir olay değil bu. Edizer’in dosyası raflara konulmak yerine hakim ve savcıların önüne getirilmeli. Yarattığı çirkinlik sonrası fırsat bu fırsat diyerek tarikat ve cemaatlerle ilgili gerekli yaptırımın hayata geçirilmesi adına Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne muhalefet tarafından, “Dini kullanıp siyasi ve bürokratik bağlantılar kurarak geniş toplum kesimlerine sızan cemaatlerin laik, demokratik cumhuriyet ilkelerimizle geleceğimiz olan çocuklarımıza verdiği zarar hiçbir şeyle ölçülemeyecek düzeydedir…” denilerek bir önerge verildi ancak kabul görmedi.

Gelin bu işin kökten çözümüne hep birlikte katkı koyalım. Ülkemizin bu tarikat ve cemaatlere mensup kişilerin yarattığı yanlışlardan kurtulması adına herkese tarihi görev düşmektedir, bu fırsatı değerlendirip tarihin ak sayfalarında hep birlikte yer alalım... İnanın gelecek nesiller bu işte günahı olanı da olmayanı da iyi sözlerle anmayacak.

Yorum Yap


550

cagül
1 ay önce
Dünya Gençlik kurultayı..Bölgemizde Azerbaycan, Katar,Pakistan,Afganistan ve Türkiye'den oluşan Dünya Gençlik Kurultayı kurulmalı...Bölgede bin yıldır yaşayan Ermenileri, Birinci Dünya savaşlarından sonra, teröre,isyanlara ve savaşlara iten Fransa'nın yakasından tutup adalete teslim edecek gençlik....40 yıldır Anadoluda yapmadık zulüm bırakmayan HDP yakasında tutarak yaptığın zulümler yeter artık demeli...Suriye'de,Libya'da yapılan zulümler...Yunanistan'a derdin nedir? Hak,huku dinlemiyorsun...Dünya çocukları cennettedir..Zalimler varya...Başt
tuz
1 ay önce
Mektep kaçağı İran yönetimi..Televizyon kasetlerindeki konuşmalarında Azeri Türklerinden çok korktuğu için,çok şeyler söylüyor. Peki bölgeye Amerika ile Rusya Suriye'de yaptıkları iş birliği gibi, İran içinde yaparsa , daha mi iyi olur ? İran, dünü okumadığı için bugünlerin neleri götüreceğini göremiyor. Irak ve Suriye'ye gelen Amerika ,yarın İran'a da gelir. Birleşmiş Milletlerde deki konseyde Amerika ve Rusya müşterek hareket ediyor.İran,çok şeyler yapabilir.Ama Akıl ve zekâ meselesi..Dünya tarihinde İran ,Azeri Türklerinden hiçbir zarar gör
sel
1 ay önce
Dünya ve Ermeniler...Bin yıldır bu bölgede yaşan ermenileri terör,savaş ve isyanlara itenlerin başında Fransa vardır. Osmanlı döneminde huzur,güven içinde yaşayan Ermeniler, isyana ve teröre itildiler. Abdülhamit Dönemi, Galasaray Lisesinin Müdürü ve şair Tevfik Fikren, Abdülhanit' i öldürecek bombalı Ermeniyi şiirleri ile öven Tevfik Fikret.. Türk tarihini dünü ve bugünü ile iyi okumalıyız... Amerikalı Bİden ne diyor Sayın ERDOĞAN ...Ne diyor AYASOFYA...Okyanus ötesinden...Fransa ne diyor...? Yunanistan'ı maşa olarak kullanıyor. Hak,hukuk tan
pulali
1 ay önce
Ermeni lider Paşinyan'ı destekleyen Fransa... Akliyeciliğe ve maddeciliğe ölüm darbesini getiren adam...Büyük Fransız düşünürü (Bergson) Yaratıcı Tekâmül sonra Yaratıcı Muhayyile adlı kitaplarını okuduğu zaman aklı son hududuna kadar tarif , aklın kifayetsizliğini akılla ispat edildiğini görecek...Ermenistan, terör ve savaşlarla bölge insanlarını öldürüyor. Savaş sonrası, Fransa'daki Marsilya'daki meskeninde oturacak. Suriye'ye gelen Rusya, Ermenistan'a da gelecek... Sonra zalim ESAD da hanımı İngiliz olduğu için İngiltre'deki hanımının yaz
tez
1 ay önce
Azerbaycan, Karabağ'da katlıam yapan Ermenilerin Başbakanlarının yakasından tutup onu adalete teslim edecek dünya gençliği olmalıdır. Bütün dünya çocukları cennettedir. Suriye'de çocukları,kadınları,yaşlıları hastane,okul demeden öldüren ESAD'ın da yakasından tutup onu adalete teslim edecek Dünya gençliği olmalıdır.

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Radyo ve Televizyon kuruluşudur.

Giriş Yap