SON DAKİKA

Haber > Teknoloji > TWS kulaklıkların öne çıkan 5 özelliği!

TWS kulaklıkların öne çıkan 5 özelliği!

27 Ocak 2022 Perşembe - 17:15

Bu videomuzda son yıllarda hayatımıza giren ve birçok alanda karşımıza çıkan TWS yani kablosuz stereo kulaklıkların öne çıkan beş özelliğini anlatıyoruz.

Kulaklık kullanımı pandemi ve benzer alışkanlıklar yüzünden son yıllarda oldukça arttı. Birçok marka da bu alana yatırım yaptığı için seçenek sayısında da artış oldu.  Kategori olarak TWS yani True Wirelles Stereo olarak bilinen kablosuz Bluetooth kulaklıklar ise en fazla kullandığımız türlerden biri haline geldi. Biz de bu videomuzda TWS türündeki kulaklıkların öne çıkan 5 özelliğini anlatıyoruz.  

Birçok markanın farklı modelleriyle karşımıza çıktığı bu alanda ucuzundan pahalısına kadar onlarca farklı seçenekte kulaklık bulunuyor.

Bazılarında ANC yani gürültü engelleme özelliği bulunurken bazılarının kutusu kablosuz olarak şarj edilebiliyor. Özellikle görüntülü ve sesli görüşmelerin vazgeçilmez ürünleri haline gelen TWS kulaklıkları sadece telefon değil tablet ve bilgisayar gibi cihazlarla da uyumlu olarak kullanabiliyoruz.

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap