SON DAKİKA

Haber > Trabzonspor > Trabzonspor’dan Trauco hamlesi

Trabzonspor’dan Trauco hamlesi

18 Temmuz 2021 Pazar - 09:48

Dalbert, Cagliari'yle büyük oranda anlaşırken, Meling için Nimes'le yapılan pazarlıklar sürüyor ancak Fransız ekibininin adı bir türlü kırılmıyor. İbreyi yeniden Miguel Trauco'ya döndüren Trabzonspor'un, ekonomik sıkıntılar çeken St.Etienne'le 1.5-2milyon Euro'ya anlaşabileceği öne sürüldü.

Transferde gövde gösterisi yapan Bordo-Mavililer'de Abdullah Avcı, sol bek transferinin de 18 Temmuz'da başlayacak 3. etap kampına yetişmesini talep etmişti. Ancak Fırtına bu konuda henüz bir sonuca varamadı. İnter'li Dalbert'in transferi, Cagliari'nin devreye girmesiyle zorlaştı. İtalyan ekibi, Brezilyalı savunmacıyla büyük oranda anlaşmaya vardı.

Bırakmaya hazırlar

Alioski transferinden oyuncunun talepleri nedeniyle vazgeçen yönetim, Birger Meling için de Nimes'le pazarlıklarını sürdürüyor ancak Fransız ekibinin inadını bir türlü kıramıyor. Bu doğrultuda ibre yeniden Miguel Trauco'ya döndü. Fransız basını, mali anlamda sıkıntı yaşayan St.Etienne'nin, Perulu oyuncuyu 1.5-2 milyon Euro bandında bir rakama bırakmaya hazır olduğunu iddia etti.

Beğendim
1
Sevdim
1
Beğenmedim
1
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

Toprak
18 gün önce
Sol beke yerli almak daha mantıklı yabancı sol bek alırsak yerli sağ açıkta almak lazım yabancı kuralı nedeniyle omur ve yusuf 50 55 maç güvenmek çok zor onun için ismail koybasi umut meras gibi isimler daha ideal ayrıca bayram yaklaşıyor başkan bize bayram hediyesi verebilir hayırlısı
Rsd
18 gün önce
En iyi oyuncuları alın..Para sıkıntısı yapmayın.Başkan işi çözüyor.Geçen sezon başı 200 milyon hibe para gelmiş devletten.Daha ne diyorsunuz.Bu sene şampiyon olun.

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap