SON DAKİKA

Haber > Trabzonspor > Trabzonspor’un orta sahasına “Viking” takviyesi

Trabzonspor’un orta sahasına “Viking” takviyesi

13 January 2021 Wednesday - 14:50

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Teknik Direktör Abdullah Avcı'nın istediği Genoa ile sözleşmesini fesheden Lasse Schöne transferi için harekete geçti.

10 numarayı Abdülkadir Ömür’e teslim etmeyi düşünen Abdullah Avcı orta sahadaki tek eksiğinin ön libero olduğunu Başkan Ahmet Ağaoğlu ile paylaştı… ancak yönetimin önüne koyduğu iki aday Kevin Stewart ve Imbulla’yı reddetti. Ancak Genoa ile sözleşmesini fesheden Lasse Schöne’ye sıcak baktığını söyledi.

Son 2-3 gündür Hollanda’da yaşayan bir Türk menajer Danimarkalı oyuncu için Trabzonspor’un kapısını çalıyor… 34 yaşındaki oyuncunun Trabzonspor’da forma giymeye hazır olduğunu söylüyor. Sosa’yı kaybeden Biglia’yı Karagümrük’e kaptıran Trabzonspor yönetimi ise Abdullah Avcı’ın onayladığı Schöne’ye bir teklif sundu.

6 ay + 1 yıllık. Ancak oyuncunun menajeri 2.5 yıllık sözleşme istiyor. Avcı ise yaşı nedeniyle Danimarkalı oyuncuya o kadar süreli sözleşme önermek istemiyor. Eğer Schöne cephesi Trabzonspor’un teklifine evet derse transferin olma ihtimali bulunuyor.

Beğendim
2
Sevdim
1
Beğenmedim
2
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

Mustafa Saka
10 gün önce
Bence alınmalı bayağı gençmiş! Daha 60 yaşına bile gelmemiş!
Selim Ünal KONYA
10 gün önce
Adem ademcigim çok berbat ve bir okadarda zayıf ve tutucu yorum yapıyorsun, senin Abdullah AVCIYA dil uzatman bizlere yapılmış hakarettir, canım kardeşim hiç bir şey bilmiyorsan sus, rencide edici yorumlardan sakın pozitif ol, sadece izle olurmu canım, sana ağabey nasihatım olsun
Adem
10 gün önce
Bunun 25 yasinda olani yokmu arkadas. Abdullah Avcidaki bu veteran tutkusu nedir anlamadım ki. Yok Mahmut Tekdemir, yok Schone. Tolunay Kafkas futbola geri donsun o zaman.
Adem
10 gün önce
Bunun 25 yasinda olani yokmu arkadas. Abdullah Avcidaki bu veteran tutkusu nedir anlamadım ki. Yok Mahmut Tekdemir, yok Schone. Tolunay Kafkas futbola geri donsun o zaman.
Oflu
11 gün önce
Genoa'da kadroya giremeyen 34 yaşındaki bir adamın ne işi var Trabzonspor'da?

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap