SON DAKİKA

Haber > Trabzonspor > Trabzonspor’un cezasıyla ilgili ilk açıklama geldi!

Trabzonspor’un cezasıyla ilgili ilk açıklama geldi!

09 Haziran 2020 Salı - 11:37

UEFA’nın ekstra sezonun hemen başlamasından önce Trabzonspor’un 1 yıllık men cezasını açıklaması camiada büyük tepkiye neden oldu… hatta bazı çevrelere, UEFA’da ciddi bir lobisi bulunduğunu iddia ettikleri Galatasaray’ın açıklamanın zamanlaması için baskı yaptığını bile iddia etti.

Ancak UEFA’nın basın ofisinden aldığımız değerlendirme çok farklı.

* UEFA’da bir kulübün lobi gücüyle bir rakibi ile ilgili açıklamayı öne aldırma gücü olduğuna inanmak hayalciliktir.

* Trabzonspor’un dosyasının değerlendirilmesi ve karara bağlanması için belirlenen tarihi Türkiye Süper Ligi’nin bitiş tarihi olarak Ocak ayında zaten belirlenmişti.

Bu arada “kayıt dışı” olarak UEFA’nın sözcüsü, “Kararın açıklanma tarihi Trabzonspor’a CAS başvurusunu yapma ve karar aldırma açısından süre verdi. Sizin iddia ettiğiniz gibi açıklama Ağustos başında olsaydı. Trabzonspor’un CAS’a itiraz için zamanı kalmayacaktı. Bir de böyle düşünün” ifadelerini kullandı.

Beğendim
2
Sevdim
1
Beğenmedim
1
Üzgün
2
İnanılmaz
1

Sizce Eddie Newton başarılı olur mu?

Yorumlar


550

Harun Saral
3 ay önce
Covid var, tüm kuruluşlar tatilde, yemediniz içmediniz ne ara bir araya gelip bu kararı aldınız.. TS nin rakipleri iflasın eşiğinde, saygınlığınız adaletiniz ancak aldığınız bu karar kadar.. Başınıza Trabzonspor kadar taş düşsün!!

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap