SON DAKİKA

Haber > Trabzonspor > Trabzonspor nasıl böyle bir takımla iş yapar!

Trabzonspor nasıl böyle bir takımla iş yapar!

07 Haziran 2020 Pazar - 15:38

Trabzonspor'un UEFA'dan aldığı cezanın Guilherme transferi nedeniyle olduğu ortaya çıkmıştı. Bu konuda yeni bilgiler gelmeye başladı.

Trabzonspor’un görüş aldığı bağımsız bir avukat konuyu Guilherme transferine getirdi. Aynı avukat bordo-mavili yönetime; "UEFA, bilançonuzdaki verileri tek tek inceleyerek, rayiç değere göre tekrar kendi incelemesini yapmış. Siz bilançolarınızı UEFA'nın istediği limitlere getirdiğinize inanıyorsunuz.  Ancak UEFA, bilançonuzdaki verileri tek tek incelediğinde, rayiç değere uygunsuzluklar saptamış” cevabını verdi.

Guilherme’ye Trabzonspor 2 yılda (450 bin euro + 1.1 milyon euro) 1 milyon 550 bin euro ödeyecek. Ancak oyuncunun haklarını elinde bulunduran Portekiz’in alt liginde yer alan ve sadece iki tane profesyonel oyuncusu olan GD Sta Cruz de Alvarenga’ya 100 bin euro’yu hangi şartlarda ödenecek.

Bu arada Guilherme’nin kiralandığı GD Sta Cruz de Alvarenga’nın başkanı geçen yıl Mayıs ayında sahtecilik yüzünden hapis cezasına çarptırılmıştı. Alvarenga takımı Portekiz 4’üncü liginde amatör takım. 1500 kişinin yaşadığı bir kasabanın takımı. Bu takımın en büyük özelliği AB pasaportu olmayan Güney Amerika ülke vatandaşı futbolcuların paravan kulübü olarak kabul ediliyor.

Beğendim
2
Sevdim
1
Beğenmedim
4
Üzgün
7
İnanılmaz
2

Trabzonspor Bu Sezon Şampiyon Olabilir mi?

Yorumlar


550

Berkay
1 ay önce
Gokhan sen bunu yedin mi 🖕🖕🖕
Davut Yeşilyurt
1 ay önce
UEF neden açıklamıyor cezanın neden oldugunu
gokhan
1 ay önce
bu ceza söke söke kaldırılacak o zaman göreceğiz bu ts düşmanlarinin suratını. bu is ne kadar zor oldu ki zevki de o kadar tatlı olacak

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Radyo ve Televizyon kuruluşudur.

Giriş Yap