SON DAKİKA

Haber > Tolunay Kafkas'a yakışmadı!

Tolunay Kafkas'a yakışmadı!

23 Mayıs 2019 Perşembe - 15:18

Tolunay Kafkas indirimi kabul etmedi Trabzon'dan tepki çekti.

Sürekli “Trabzon benim evim” diyen Kafkas bir kuruş bile indirim yapmazken; Rıza Çalımbay ve Olcay Şahan’ın fedakarlıkları “Hangisi Trabzonlu” dedirtti.

Her fırsatta "Trabzonluyum, burası benim evim" diyen Tolunay Kafkas, ekonomik olarak tarihinin en zor günlerini yaşayan Trabzonspor'dan kazandığı tazminatla ilgili kendisinden istenen tüm indirim ve yapılandırma taleplerini reddetti.  Kafkas'a 9 milyon 222 bin TL tazminatı, 170 bin TL yargılama ve avukatlık gideri kuruşu kuruşuna ödendi. Hal böyleyken Fırtına'nın eski teknik direktörü Rıza Çalımbay kazandığı davadan doğan alacağı için yönetimden gelen "Paranızı şu gün ödeyelim, senet de verelim" teklifini geri çevirip, "Ben Trabzonspor'dan senet almam, söz yeterlidir" derken, Trabzonlu olmayan Olcay Şahan daha bir ay önce sözleşmesinde 1 milyon euro indirime giderken, Tolunay Kafkas'ın bu şekilde davranması "Kim Trabzonlu?" sorusunu akıllara getirdi.

KARARI YARGITAY ONADI!

Ekonomik zorluklarla mücadele eden bordomavili camiaya bir darbe de her fırsatta "Ben Trabzonluyum, burası benim evim" diyen, Şubat-Haziran 2013 tarihleri arasında Trabzonspor'da teknik direktör olarak görev yapan Tolunay Kafkas'tan geldi. Sadri Şener döneminde 3,5 yıllık anlaşmayla göreve başlayan, ardından başkanlık koltuğuna oturan İbrahim Hacıosmanoğlu tarafından sözleşmesi feshedilen Tolunay Kafkas, ileriye dönük 3 yıllık hak edişini alabilmek için mahkemeye gitti. Yerel mahkemede sonuçlanan dava, Yargıtay tarafından da onanınca Trabzonspor, 9 milyon 222 bin TL ödemeye mahkûm edildi.
Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

On
1 ay önce
Gidin Hacıosmanoğlun dan alın. Hiç kimse o adama hesap sormuyor soramıyor. Neden ?
Irfan
1 ay önce
Bu adamın suçu ne Hacıosmanoğlu Başkan olur olmaz bu adamı kovdu o zaman tazminatını ödemek zorunda Trabzonspor
asaf
1 ay önce
yaziklar olsun yedigin ve aldigin paralari yiyemisun
ibrahim
1 ay önce
bir trabzonlu olarak şunun yüzüne tükürmek isterim.
hasan
1 ay önce
bu ameleyi trabzona getirenler ödesin parayı ne sıkıntı var bu ülke ameleleri sever bunu dalan başkan yöneticilere yazıklar olsun

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2019 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Radyo ve Televizyon kuruluşudur.

Giriş Yap