SON DAKİKA

Haber > Sosa’nın eşi dönmek istiyor!

Sosa’nın eşi dönmek istiyor!

01 Ağustos 2019 Perşembe - 10:10

Arjantin basınında yer alan haberlere göre, Sosa’nın eşi Carolina Alurralde, ikiz kızları Rufina ve Alfonsina’yu kendi ülkesinde okula göndermek istiyor. Bu nedenle de kalmaya sıcak bakmıyor...

TRABZONSPOR, Jose Ernesto Sosa’nın sözleşmesini 2021 yılına kadar uzatmak istiyor. Bu plan doğrultusunda harekete geçen Bordo-Mavililer, Arjantinli kaptana yeni kontratın şartlarını sundu. Gelen bilgilere göre, Sosa’dan indirim talep eden yönetim, ‘2 yıl daha birlikte olalım’ önerisi sundu. Trabzonspor’dan yıllık 3.2 milyon Euro alan Arjantinli’ye ‘2.7 milyon Euro’da anlaşalım’ denildi.

YÖNETİMİN takımda uzun bir süre kalması istediği Sosa için Arjantin’den kafa karıştıran bir iddia geldi. Arjantin kaynaklı haberlere göre, ikiz kızları Rufina ve Alfonsina’yu  Arjantin’de okula göndermeyi planlayan Sosa’nın eşi ülkesine dönmek istiyor. Carolina Alurralde’nin başkent Buenos Aires'te okul baktığı ve ikizlerinin eğitimi burada sürdürmeyi planladığı öne sürüldü.

ARJANTİN’E GİTTİ

Jose Sosa’nın Verona ile oynanan maçtan sonra özel uçakla Arjantin’e gittiği öğrenildi. Kaptan’ın dönüşte eşi ve çocuklarını getirip getirmeyeceği şimdiden merak konusu oldu.
 
Beğendim
1
Sevdim
0
Beğenmedim
1
Üzgün
1
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

tsat
22 gün önce
sosa futbolu bırakma dönemine girdi.Refleksler yavaşladı.Gençlerde onun görevini layıkıyla yapacak olanlar var.
?
22 gün önce
gidene dur demeyiz........
Yusuf Yıldız
22 gün önce
Bu Sosayı ne kadar gözümüzde büyüttük..Aldığı ücret çok yüksek ve kesinlikle bunu haketmiyor..Tspor yeni Colmanlar yeni Sosalar bulmak zorunda
baksoy
22 gün önce
Yolu açık olsun takımın gençleri bu takımı rahatlıkla yukarılara taşır ?

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2019 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Radyo ve Televizyon kuruluşudur.

Giriş Yap