SON DAKİKA

Haber > Trabzonspor > Sörloth’tan son dakika Trabzonspor açıklaması: Trabzonspor'da 'Kral'dım

Sörloth’tan son dakika Trabzonspor açıklaması: Trabzonspor'da 'Kral'dım

27 Ocak 2021 Çarşamba - 19:18

Trabzonspor'da fırtına gibi esen ve ardından Almanya'ya transfer olan Alexander Sörloth Türkiye ve Almanya'daki durumuyla ilgili özel itiraflarda bulundu.

Leipzig’de beklentilerin altında kalan Alexander Sörloth’un sürekli olarak Türkiye’ye döneceği iddia ediliyor… Norveçli oyuncu Almanya’dan SportBuzzer’a konuştu. İlginç noktalara temas etti…

“Leipzig’teki dinamikler nasıl?” sorusuna; “burada kesinlikle çok fazla kahkaha var, takımda iyi bir yoldaşlığımız var! Takım çok genç, 25 yaşında zaten yaşlılardan biriyim. Trabzonspor'da ve Crystal Palace'da durum tam tersiydi” dedi.

Norveçli oyuncu baskı konusunda ise; “En büyük baskıyı kendim yapıyorum. Kendimle ilgili basında çıkan haberleri okumam. Bunu Türkiye'de zor yoldan öğrendim. Trabzonspor'da gol atmadıysam elbette yeterince iyi değildim. Ama bir gol atarsam kraldım. Bu yüzden Türkiye'de okumayı bıraktım. Bu hiç de saygısızlık demek değil, benim için daha iyi. Çünkü iyiyseniz, kolayca kurtulabilirsiniz, ancak kötüyseniz, kendiniz hakkında yazılanlarla kendinizi parçalayabilirsiniz” ifadelerini kullandı.

Ayrıca; “Türkiye'de benim işim rakiplere gol atmaktı. Basitçe söylemek gerekirse, daha fazla talimat yoktu. Burada taktiklere çok daha fazla önem veriyorsunuz çünkü rakipler Leipzig'den çok daha iyi. Bu benim için büyük bir değişiklikti” açıklamalarında bulundu.

Beğendim
3
Sevdim
3
Beğenmedim
4
Üzgün
0
İnanılmaz
2

Yorumlar


550

bırakıp giderek
1 ay önce
vede kuzeyin oğluydun kendi kendini soytarı yaptın.
bırakıp giderek
1 ay önce
vede kuzeyin oğluydun kendi kendini soytarı yaptın.
Ts haber
1 ay önce
Türkiyede taktik yoktu öyle gol atıyordum diyor, burada taktik var diyor, sayın başkanım bu adamı iyiki sattın, ama doğru söylemiş kendisinin pata KÜLLE ve saldım çayıra mevlam kayıra golcü olduğunu itiraf etmiş
kayhan
1 ay önce
su aciklama kesin ve kesin yalan_ya birakin su ayaklari ben almanda yasiyorum adam böyle bir aciklama yapmadi_Leipzig egoist bir takim sörleti harcamak icin ellerinden geleni yapiyor takim arkadaslari_sörlete top atmiyor takim arkadaslari_ama trabzonsporda oynarken takim ona göre oynuyordu_Leipzig de böyle bir durum yok herkes kafasina göre oynuyor takimda...onun icin sörlet gol atamiyor.....

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap