SON DAKİKA

Haber > Trabzonspor > Hamsik Napoli’ye mi dönecek?

Hamsik Napoli’ye mi dönecek?

24 Haziran 2021 Perşembe - 07:26

Slovakya'nın kaptanı ve 2007-2019 yılları arasında eski Napoli oyuncusu olan Marek Hamsik , İspanyol 'AS' gazetesine özel bir röportaj verdi.

Röportajda ilginç sorulardan birisi, “Maradona’nın Napoli'deki gol rekorunu siz kırdınız. Onun ölümünü nasıl karşıladınız?” oldu. Cevabında; “Herkes yarı Napolili hissettiğimi biliyor. Aslında bir idolü, bir futbolcuyu ve Diego gibi bir adamı kaybetmek çok zordu. Hepimiz için çok şey ifade etti” dedi. “Napoli'yi özlüyor musun?” sorusuna da, “Çok, oraya gitmeyeli gerçekten uzun zaman oldu. Şehri ve arkadaşlarımı görmek için geri dönmek istiyorum” cevabını verdi. .

As gazetesi muhabirinin, “Napoli’ye dönüşün hakkında söylentiler var…” sorusuna ise Hamsik; "Bence böyle bir olasılık yok. Ben teklif etmedim. Hiçbir şey olmadığına inanıyorum. Napoli geleceğe bakıyor. Bu da doğru. Avrupa Şampiyonası'ndan önce tamamen buraya konsantre olmak için Trabzonspor ile anlaşmayı seçtim” dedi.

Beğendim
17
Sevdim
10
Beğenmedim
4
Üzgün
2
İnanılmaz
1

Yorumlar


550

Sedat kanbur
1 ay önce
He dönecek gelmeden dönecek
Toprak
1 ay önce
Ya bu fotosporda trabzonspor haberlerini yazan trabzonspor düşmanı yazar kim adam resmen trabzonspora kafayı takmış futbolcuların yaşı başı saçı ile uğraşıyor işi gücü trabzonsporu karıştırmak yönetime hocaya laf atmak ve futbculari taraftarın önüne atip trabzonsporun başarısız olmasını amaçlıyor bir tane olumlu haberi yok bu transferleri fener galata yapsa methiyeler peşi peşine gelir sürekli alkislanirdi bu kin bu öfke neden acaba dikkatli olmak lazım bu tur haberlere

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap