SON DAKİKA

Haber > Trabzonspor > Eddie Newton: "Meydan okumayı kabul ediyoruz"

Eddie Newton: "Meydan okumayı kabul ediyoruz"

04 Eylül 2020 Cuma - 19:53

Trabzonspor Teknik Direktörü Eddie Newton Çaykur Rizespor maçı ile ilgili konuştu.

Newton Abdülkadir’in sakatlığı ile ilgili olarak “Doktorlarla yaptığımız görüşmeden kramp olduğu görüşündeler. Adalesinin sertleşmesi sonrasında devam etmesi. Çok zekice bir hareket. Önümüzdeki günlerde belli olur.” dedi.

Newton maçla ilgili olarak, “İki takımda topa sahip olamaya çalıştı. Sezon başı olduğunu da düşünürsek iyi takımında iyi bir oyun ortaya koydu. İkinci yarı taktikleri oynamaya çalıştık. Ben takımının futbolundan memnunum. Transfer isteğim var ama bunu kendimize saklayacağız. Beklentilerin her hocadan yüksel olduğunun farkındayım. 2-3 haftalık bir çalışma fırsatımız oldu. Bu sene izleyecekleri takım topa daha fazla sahip olan derine koşu yapan daha iyi futbol oynayan bir futbol işleteceğiz zaman ihtiyaçları olduğunu biliyorum. Sezon başında yavaş bir takım bekliyorum ama zaman geçtikçe oyuncular birbirini tanıkça daha iyi bir takım ortay çıkacak” dedi.

MEYDAN OKUMAYI KABUL EDİYORUZ

Taraftarlara mesaj gönderen Newton, “Taraftarları özleyeceğiz. Taraftarların geri döneceği anı özlemle bekleyeceği. Onlar bizim 12. Adamımız. İti güç olarak onları kullanıyoruz. Onların varlığı bizim için çok önemli. Çok sıkı ve sağlam çalışıyoruz. Saha içi ve dışında çalışıyoruz. Onların bu mutluluğa ne kadar aç olduğunu bildiğimiz için bir meydan okuma bu. Onlara layık olmak için meydan okumayı kabul ediyoruz. Onlara istedikleri mutluluğu yaşatmak için çalışıyoruz.” dedi.

Beğendim
7
Sevdim
1
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap