SON DAKİKA

Haber > Bordo-Mavili taraftar Başkan Ağaoğlu'na kırgın

Bordo-Mavili taraftar Başkan Ağaoğlu'na kırgın

Karadeniz Özel

04 Mayıs 2019 Cumartesi - 11:39

'Bu çocukların dedeleri Çanakkale’de bu vatan için şehit düştü. Onların hakkını yedirtmem’ diyen Ağaoğlu, utanç gecesinde oradaydı.

Sözde ‘Futbolun Süperleri’ni seçmek için bir araya gelen futbol ailesi önceki gün, yıllarca unutulmayacak skandal bir karara imza attı.

TFF’nin organize ettiği bu ödül töreninin ev sahibi ise yayıncı kuruluş Bein Sports idi. Tüm kulüp başkanları çağrıldı. Ödül alması muhtemel futbolcular da oradaydı. Buraya kadar her şey normaldi.

Ancak normal olmayan bu sezona damga vuran Trabzonspor’dan ödüle kimsenin layık görülmemesi oldu. Bu durum büyük tepki çekerken, bordo-mavili taraftarların hedefinde ise başkan Ahmet Ağaoğlu vardı. Başkanın bu geceye katılmasına içerleyen taraftarlar sosyal medya üzerinden tepkilerini şu sözlerle dile getirdi: Trabzonspor’un yok sayıldığı bir gecede ne işin vardı başkan? Ya da gittin… Çıkıp onlara, ‘Türk futbolunun kurtuluşu Trabzonspor’un gençleri diyorsunuz, bu Altın Çocukları yok sayıyorsunuz’ diyemedin. Sen değil miydin, ‘bu çocukların dedeleri Çanakkale’de bu vatan için şehit düştü. Onların hakkını yedirtmem’ diyen. Sen değil miydin ‘Tüm imkansızlıkları imkana dönüştüren Ünal karaman gibi bir hocaya sahip olduğum için çok gururluyum’ diyen. Ne oldu da bunları unuttun? Böyle bir çirkin oyununu parçası oldun? Galatasaray Başkanı kadar olamadın. Bak onlar TFF’ye tepki gösterip geceye katılmadı. Ne oldu Trabzonspor'un dik duruşuna? 

YORUMLAR

400

61 TS CEMAL

18 gün önce

Bakın bu federasyon trabzonspora ödül verse ne olur vermese ne olur.biz onların Trabzonspor düşmanı olduğunu 2010-2011 sezonundan beri bilmiyor muyuz.ödülleri onların olsun.

sorular

18 gün önce

Ne güzel demiş rahmetli, İnsanlara: "Dinin nedir? Namaz kılıyor musun? Oruç tutuyor musun?" gibi Allah'ın soracağı soruları sormayın! İnsanlara: "Aç mısınız? Bir şeye ihtiyacınız var mıdır? Bir sorunun var mı?" gibi kulun kula soracağı sorular sorun. Fatih Sultan Mehmet

Tosun

18 gün önce

Harbi karadeniz tayfası çok hamsi yiyor. Balık beyinliler. Trabzonspor bir sezon ne yaptı ki ödül bekliyor.

78

19 gün önce

Tff 1984 ten sonra her yapılan işler böyle rezillik 84 ten sonra yaptıkları bana düzgün bir şey söyleyin düşünün bir ülkenin futbol federasyonu bir tek trabzon şampiyon olmasın diye uğraşıyor yedikleri bu kadar acı gelmiş

Daha Fazla:

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2019 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Radyo ve Televizyon kuruluşudur.

Giriş Yap