SON DAKİKA

Haber > Trabzonspor > Ahmet Ağaoğlu: ''Kulüpler adalet istiyor"

Ahmet Ağaoğlu: ''Kulüpler adalet istiyor"

31 Mart 2021 Çarşamba - 13:44

Trabzonspor kulübü başkanı Ahmet Ağaoğlu Beinsport'ta programa katıldı.

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, yayıncı kuruluş beIN Sports'a konuk olacak. Yayıncı kuruluş, Ahmet Ağaoğlu'nun konuk olacağı programın tanıtımlarını kendi kanalında yayınlamaya başladı. 

Bu hafta ekranlara gelecek programda Ahmet Ağaoğlu, Onay'ın sorularını yanıtlayacak. Kanalda dönen tanıtımda Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, "Bilmiyorum bu programın ne kadarı yayınlanacak, ne kadarı yayınlanmayacak ama..." şeklinde bir ifade kullandı. 

Ağaoğlu'nun bu ifadesinden sonra moderatör Güntekin Onay'ın, "Hepsi yayınlanır Sayın Başkan" yanıtını verdiği görülüyor. Ayrıca Ağaoğlu ile Güntekin Onay arasında geçen diğer diyaloglar arasında program ismi üzerinden Ağaoğlu'nun kulüplere eleştirisi yer alıyor.

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu ile Güntekin Onay arasındaki söz konusu diyalog şu şekilde: Ahmet Ağaoğlu: "Bu programın adı ne?"

Güntekin Onay: "be United"

Ağaoğlu: "Anlamı ne? Birlik olalım, birlikte olalım. Ama kulüplerimiz ne yapıyor? Çok enteresan. Kulüpler Birliği'nin çok daha efektif olarak işin içinde olması lazım."

VAR ve adalet göndermesi

Bu arada Ahmet Ağaoğlu'nun tanıtımda yer alan diğer açıklamalarında VAR sistemi ve TFF ile ilgili eleştirileri de gözden kaçmadı. Ağaoğlu, "Ne yaptık? VAR'a da eyyam yaptırdık. Kulüpler adalet istiyor. Adalet mi istiyor, adaletsizlikten pay mı istiyor" serzenişinde bulunuyor. 

Ağaoğlu'ndan TFF'ye gönderme

Son olarak Ahmet Ağaoğlu, "Finansal Fair-Play kuralları eğer TFF tarafından uygulansaydı kulüpler bugünkü borç batağında yer almazdı" diyor.

Program 2 Nisan Cuma günü 23.00'te yayınlanacak.

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

fikret sağlam
5 ay önce
tff bize adalet yerine sıvas maçıına hakem mete kalkavanı verdi hayırlı olsun fs 88

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap