SON DAKİKA

Haber > Trabzonspor > Ağaoğlu'ndan transfer açıklaması: ''Haziran ayı itibariyle 3-4 oyuncu...''

Ağaoğlu'ndan transfer açıklaması: ''Haziran ayı itibariyle 3-4 oyuncu...''

17 Nisan 2021 Cumartesi - 18:37

Trabzonspor Başkanı AHmet Ağaoğlu, Trabzonspor - Hatayspor maçı sonrası transfer açıklamalarında bulundu.

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu “3-4 transfer kampa başlamadan sözleşme imzalamış olur” dedi.

Transfer çalışmaları ile ilgili konuşan Ağaoğlu, “Transferde temas ettiğimiz isimler var. Bunlar zaten ocak ayında ilgilenip konuştuğumuz oyuncular. Bunların tamamı kulüplerinde oynayan oyunculardı. Talip olduğumuzda kulüpleriyle anlaşamadığımız ya da sezon sonunu bekleyen oyuncular var. İzlemenin ve hocanın talepleri doğrultusunda yönetimin yaptığı bir çalışma var. Tahmin ediyorum ki haziran ayı itibariyle 3-4 transfer kampa başlamadan sözleşme imzalamış olur. Çalışmamız yoğun. Bunla ilgili spekülatif haberler de yapılıyor, oyuncuların aldığı rakamlar da telaffuz edildiği zaman 2 Milyon Euro veya 1.8 Milyon Euro gibi. Trabzonspor’un üst limitini 1.5 Milyon Euro’dur. Bu noktaya gelinceye kadar finansal olarak canımız çıktı. Büyük paralar harcanıp borçlanınca başarı gelmediğini de herkes gördü. Kimse bizden böyle bir şey beklemesin. Tavan 1.5 Milyon Euro’dur. Maaş anlamında bunun üzerinde telaffuz edilmesin.” dedi.

Beğendim
2
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

Yilmaz Sahinkaya
5 ay önce
Trabzonspor idarecileri komur tozunu elimine etmedikce Trabzonspor sampiyon olamaz ve hakin 25% 10 sene sonra akciger kanserinden OLUR.

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap