SON DAKİKA

Haber > Trabzonspor > Abdülkadir Ömür kararı belli oldu! Ocak’ta gönderiliyor...

Abdülkadir Ömür kararı belli oldu! Ocak’ta gönderiliyor...

17 Eylül 2021 Cuma - 10:22

Trabzonspor yönetimi, Abdülkadir Ömür'ü devre arasında 1.5 yıllığına Almanya'ya kiralamaya hazırlanıyor.

Fotospor'un haberine göre, Trabzonspor yönetimi Abdülkadir Ömür ile ilgili kararını verdi… genç oyuncu devre arasında 1.5 yıllığına Almanya’ya kiralanacağı iddia edildi.

Özellikle futbolcu gelişimi konusunda uzmanlaşan Bundesliga takımlarından birisine verilecek. Bu kiralamada para kazanma birinci öncelik olmayacak. Burada asıl amaç Abdülkadir’in gelişimini tamamlaması olacak.

Kısa süre önce Trabzonspor’un eski hocası Eddie Newton’ın “dünya yıldızı olacak potansiyeli var. Ancak yeterli bilimsel çalışmalarla gelişimine yardım edilmemiş. Yurt dışına gitmesinin hem kendisine hem de Trabzonspor’a faydası olur. Kalırsa psikolojik ve teknik/taktik olarak gelişimini tamamlayamayacağı için sıkıntı olacak” dediği ortaya çıkmıştı.

Chelsea’nin scout şefi olduğu dönemden Abdülkadir’i tanıyan Newton’ın o dönemde hazırladığı raporda; Abdülkadir’in alt yapıdaki gelişim sürecinde antropometrik ölçüm araçlarının kullanılmadığı; anaerobik dayanıklılık, alaktik anaerobik enerji, laktik anaerobik enerji ve relatif kuvvet konularının üzerine düşülmediğini belirtti. Ayrıca alt problemler konusunda herhangi bir çözüm üretilmemesi üzerinde durdu. 

Öte yandan Abdülkadir Ömür aleyhine son dönemde Trabzon şehrinde ciddi bir kamuoyu baskısı yaratılmaya çalışılıyor. Genç oyuncunun yıllar önce köyünde yaptırdığı evde 3 yıldır ailesinin yaşamasına rağmen son dönemde bu ev üzerinden tepki veriliyor.

Fotospor

Beğendim
8
Sevdim
4
Beğenmedim
1
Üzgün
3
İnanılmaz
1

Yorumlar


550

Yilmaz Topal
2 ay önce
Almanya ligi serttir . Yine sakatlanir . Ispanya veya italya gibi daha teknik ulkeler olmali
Koroglu
2 ay önce
Çok isabetli olur..görür anyayı konyayı...
Kadir
2 ay önce
Ganalimadan Osman; o kazma sapı herhalde sen de çok rahat doğruluyor.
futbolsever
2 ay önce
Yönetim neden önemli en güzel örneği, gerçi ikinci bir örnek de yolda zaten..
Tsli biri
2 ay önce
Son paragraf=/
Kadir
2 ay önce
Ganalimadan Osman; o kazma sapı herhalde sen de çok rahat doğruluyor.
Serkan aktaş
2 ay önce
Bakıyorum da bazı kendini bilmezler yorum yapı yor onlara gerek siz yorumyazanlara afgurun köpekler diyorum başka bişey de demiyorum
MC30
2 ay önce
o zaman ocak ayı transfer batuhan kör hayirli olsun renktaslarım abdüsün yerine geliyor
ADEM
2 ay önce
YAPMAYIN SAKIN Abdülkadir GITMESIN SAKIN BIR TARAFTAR SAHAYA GIRDI DIYE GONDERMEYIN COK UZULUYORUM SAMPIYON OLALIM O DAN SONRA ISTEDIGI YERE GITTIN YONETIM SANA DIYIYORUM Abdülkadir YOKSA BENDE YOKUM O KADAR
Nisan toz
2 ay önce
İsabet olur zaten istemiyor bu taraftar bu adamı gitte kurtar kendini hatta yanında Serkan asan ve Abdülkadir parmak’ı da götür. Bu çok bilmişlere alt yapıdan oyuncu lazım değil.
Metin
2 ay önce
Bence Hollanda liginin iyi bir takimina verilsin, tam onluk yer. Olmazsa Portekiz takimi da olabilir. Alman ligi cok sert oynaniyor, onluk degil.
Galanimadan Osman
2 ay önce
Bilmem neresinde kazma sapı doğrulur, daha ne gelişimi ? Çöp ...
ahmet
2 ay önce
senin gibi taraftar olmaz olsun önce kişiliklazım sende bu yok bilende bilmeyende konuşuyo yıllar çnce hami ogün abdullahhepsine yaptınız edepsizliği ne geçti eline kolaymı trabzonda futbol oynamak çok bilmiş
?
2 ay önce
trabzonspor taraftarı bir genci daha doğruyor.......yok ediyor......
TS61
2 ay önce
Ocak ayi duyum böyle olcak mis gidecekler...abdüs koita ve gelenler olcak gökdeniz batuhan kör ola Brynhildsen ve solbek yapanci olacak Tsimikas tekral Toni Lato ve bosda olan Loris Benito geciyor
Ts
2 ay önce
Hollanda ya da Belçika için daha iyi olacağını düşünüyorum çünkü Bundesliga şu anda onun için zor olacak

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap