SON DAKİKA

Haber > Spor > Taraftar 45. Kuruluş Yıldönümünde Hak Arayacak

Taraftar 45. Kuruluş Yıldönümünde Hak Arayacak

27 Temmuz 2012 Cuma - 15:21

Trabzonspor'un 45. Kuruluş Yıldönümü etkinlikleri kapsamında Trabzonlu Gençler Taraftarlar Grubu "1 Meşale de Sen Yak Trabzon " adı altında düzenlediğ

Trabzonspor'un kuruluş yıldönümü etkinlikleri kapsamında “1 Meşale de Sen Yak Trabzon ” adı altında gerçekleştirilecek organizasyonu 2 Ağustos Perşembe günü saat 23.00’de Trabzon Beşirli Sahili’nde yapılacağı bildirildi. Konuyla ilgili olarak açıklama yapan Trabzonlu Gençler Taraftarlar Grubu Lideri Mehmet Fındıkçı, hem Trabzonspor’un 45. yıl dönümü etkinliklerinde kutlama yapmak hem de bordo-mavili kulübe yapılan haksızlıklara tepki koymak için böyle bir organizasyon düşündüklerini belirterek, "Trabzonspor 45. kuruluş yıldönümü etkinliklerine bir renk vermek ve aşık olduğumuz renklere yapılan haksızlıklara tepki koymak için böyle bir organizasyon planladık. Trabzon’a ve Trabzonspor’a olan aşkımızın ve sevdamızın ateşini dile getirmek istiyoruz" dedi. Fındıkçı, bu organizasyona bütün Trabzon halkının katılmasını istediklerini ifade ederek "Trabzonspor’a aşık olan Trabzon insanlarını bu organizasyona bekliyoruz. Kulübümüze yapılan haksızlıkları bir kez daha hep birlikte haykırmak istiyoruz. Haksızlıklara demokratik yollarla en güzel şekilde cevap vermeyi hedefliyoruz. Hakkımız olanı alana kadar da direnmeye ve mücadele etmeye devam edeceğiz. Hakkımız olan kupamızı bize versinler" ifadesini kullandı. TRABZONSPOR'UN ETKİNLİK PROGRAMI 2 Ağustos Perşembe günü kutlanacak olan Trabzonspor'un 45. kuruluş yıldönümü etkinlikleri Ramazan ayı ve futbol takımının yurt dışında olacak olması nedeniyle sönük geçmesi bekleniyor. Trabzonspor'a emeği geçmiş merhum yöneticiler, divan ve kurul üyeleri, teknik adam, futbolcular ve taraftarlar anısına 100. Yıl Parkı’nda yaptırılan, Trabzonspor anıtına çelenk sunulacak ardından Trabzon Valiliği önünde düzenlenecek törenle Atatürk Anıtı’na çelenk koyulacak. Kuruluş yıldönümü etkinlikleri aynı gün 11.30’da Trabzonspor Kamp Eğitim Merkezi Nizamettin Algan Konferans Salonu’nda yapılacak kaybettiğimiz değerleri anma programıyla son bulacak.
Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap