SON DAKİKA

Haber > Gümüşhanespor > GASABALILAR taraftar grubundan ahde vefa örneği

GASABALILAR taraftar grubundan ahde vefa örneği

13 Aralık 2019 Cuma - 16:39

TFF 3. Lig 3.Grup’da mücadele eden 1954 Kelkit Belediyespor’un taraftar grubu 'GASABALILAR', köyünde yaylacılar tarafından kış mevsimi nedeniyle ölüme terk edilen eşekleri kurda kuşa yem olmasınlar diye Ukraynalı eşiyle birlikte bakan Nejat İbrahim Balcı’ya hayvanlara yedirmesi için ot ve saman desteğinde bulundu.

Kelkit Hürriyetspor’un efsane futbolcu ve efsane kaptanı Nejat İbrahim Balcı’nın duyarlı davranışına sessiz kalmayan GASABALILAR, kendi imkanlarıyla aldıkları 3 çuval saman ve 6 balya otu eşeklere ve hayvanlarına yedirmesi için Balcı’ya teslim etti.

Kendi elleriyle ot ve samanları Balcı’nın ahırına kadar taşıyan GASABALILAR grubu üyesi taraftarların bu davranışları vatandaşlar tarafından büyük beğeni topladı.

Balcı’ya bu duyarlı davranışından ötürü GASABALILAR olarak tüm hayvan severler adına teşekkür eden heyet, “Tüm #Kelkit halkını bu soğuk kış aylarında sahipsiz sokak hayvanları için duyarlı olmaya davet ediyoruz. İyiki varsın Nejat Kaptan” çağrısında bulundu.

Antalya’dan Gümüşhane’nin Kelkit ilçesindeki Aksöğüt köyüne dönen profesyonel futbolcu ve tenis antrenörü Nejat İbrahim Balcı, köyde yaylacılar tarafından kış mevsimi nedeniyle ölüme terk edilen eşekleri kurda kuşa yem olmasınlar diye Ukraynalı eşiyle birlikte bakıyordu.

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap