SON DAKİKA

Haber > Siyaset > Ümit Özdağ'dan Tayyip Erdoğan ve Kılıçdaroğlu'na kurşun gibi sözler!

Ümit Özdağ'dan Tayyip Erdoğan ve Kılıçdaroğlu'na kurşun gibi sözler!

19 Mayıs 2022 Perşembe - 11:36

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, 'mülteci' konusundaki çıkışlarıyla gündemi belirlerken, hem Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın hem de CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun hedefi oldu. Ümit Özdağ bu suçlamalara kurşun gibi sözlerle yanıt verdi.

Zafer Partisi lideri Ümit Özdağ, bir gün önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın hedefindeydi. Erdoğan isim vermedi ama Ümit Özdağ'ı ima ederek, "istihbaratçı artığı" ifadesini kullandı. Ümit Özdağ'la ilgili CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu da sert açıklamalar yapmıştı.

Ümit Özdağ bu sözler üzerine kameraların karşısına geçti ve hem Kılıçdaroğlu hem de Erdoğan'ın kendisiyle ilgili sözlerini takipçilerine hatırlattıktan sonra, adeta ateş püskürmeye başladı.

Beğendim
2
Sevdim
0
Beğenmedim
1
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

Erdo
1 ay önce
Bu adam koyun olsa güdülmez. Hiç değilse koyunun eti sütü var, bu zattan ise bir cacık olmaz. Parti kurmak bu kadar ucuz olmamalı. Bütün vasıfsızlar parti kurmak için kolları sıvamış.
HOROZ
1 ay önce
ÖZDAĞ YANLIŞ ADRESLER SEÇME SİZE LAF EDENLERE SÖYLE CHP. SİZİ AŞAR SİZE LAF SÖYLEYENLERLE UĞRAŞSAN İYİ OLURYOKSA SÜLEYMANDAN KORKTUN MU BAYAĞI HOROZLANMIŞTIN AMA ÖTE BERİ SALLAMAYA BAŞLADIN OLMADI.

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap