SON DAKİKA

Haber > Siyaset > Temel Karamollaoğlu Karadeniz'de bulunan doğalgazı değerlendirdi

Temel Karamollaoğlu Karadeniz'de bulunan doğalgazı değerlendirdi

27 August 2020 Thursday - 09:18

Türkiye tarihinin enerjide en büyük keşfi olan Karadeniz'deki doğalgaz rezervi hakkında Temel Karamollaoğlu, doğalgaz bulmanın marifet olmadığını söyledi.

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, partisinin Balgat Eğitim Merkezi’ndeki basın toplantısında gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Saadet Lideri'nin gündeminde ise Karadeniz'de Türkiye tarihinde bulunan, en büyük doğalgaz rezervinin keşfi vardı.

Türkiye'nin sondaj gemisi Fatih, Karadeniz'de 320 milyar metreküplük doğalgaz rezervi keşfederek büyük bir hayalin başlangıcına imza attı.

"MARİFET DOĞALGAZ BULMAK DEĞİL"

Temel Karamollaoğlu, Karadeniz’deki doğalgazın bulunmasının marifet olmadığını söyleyerek "Milleti, Karadeniz'de bulduğumuz gaz bizim bütün problemlerimizi çözecek kanaatine getirmeye çalışıyorlar. Bizim böyle bir kaynağı bulmuş olmaktan dolayı sevinmemiz elbette gerekir. Ancak marifet o kaynağı bulmak değil, o kaynağı millet hizmetine sunabilmektir." ifadelerini kullandı.

Beğendim
0
Sevdim
1
Beğenmedim
1
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

Muhammet özen
3 ay önce
Yazık şu aklı ve fikri bozuk kişiler milletin vergisinden 25 tl cukkayı heray haketmeden cebe indiriyor, haram olsun, şu vasıfsız adamlara yer verenlere de
Yusuf
3 ay önce
Bu miadı dolmuş politikacıdan ne beklenir insanın emeğe çalışılmaya biraz saygısı olur gitsin kapısını bekleyip savunduğu memlekette yaşasa daha iyi olmazmı
Ahmet
3 ay önce
Kaç kere gaz buldun.
Hüseyin
3 ay önce
Hain oğlu hain tabiki gaz bulununca onurunuza dokundu ,sakal ile sırık ile millete duygu sömürüsü yaptığın yetmedi dün madımak otelini yaktırdığın unutuldu şimdi marifetimiş gibi konuşuyorsunuz.akıldane ortaklarında sende lastiği kaçık don gibisiniz vatan hainleri
K.Atamer
3 ay önce
Marifet ne peki.Eşinin ingiliz olan birinin, éşi üzerinden ingiliz ajanlığı yapmasımı marifet,bay çakma sofu.En ufak bir problemde ilk kaçacak ajan sensin.
61
3 ay önce
bu devirde bu kafa . bunlar hakikatte fikir beyan etmesinler . resmen saçmalıyorlar.
alihan
3 ay önce
wallahamı diosun vay be bosuna bilge adam demiyolar :)

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Radyo ve Televizyon kuruluşudur.

Giriş Yap