SON DAKİKA

Haber > Siyaset > Temel Karamollaoğlu: AK Parti ile ittifak yapabiliriz

Temel Karamollaoğlu: AK Parti ile ittifak yapabiliriz

24 Ocak 2021 Pazar - 09:54

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, şartlar oluştuğu takdirde AK Parti ile ittifak yapabileceklerini söyledi.

Habertürk'te yayınlanan ve Eren Eğilmez'in sunduğu Gerçek Fikri Ne programına konuk olan Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, gazeteciler Cem Küçük, Nagehan Alçı ve Gürkan Hacır'ın sorularını yanıtladı.

"AK Parti ile bir ittifak yapabilir misiniz" sorusunu yanıtladı.

"ŞARTLAR OLUŞURSA AK PARTİ İLE İTTİFAK YAPABİLİRİZ"

Programda Gürkan Hacır'ın "AK Parti ile bir ittifak yapabilir misiniz" sorusuna şartlar oluşursa AK Parti ile de bir ittifakta yer alabilecekleri söylemiyle yanıt veren Karamollaoğlu, şunları söyledi:

"1.5 sene önce de AK Parti ile ittifak yapabileceğimizi söylemiştim. Ama bütün politikaları değiştiği takdirde. Doğru bulmadığımız politikaları değişirse neden olmasın. Biz ilkeler üzerinde duruyoruz. Bir menfaat elde etmek için değil. Siz tabanın sesine elbette kulak verirsiniz. Ama esas olan, ilkelerimiz, prensiplerimiz, bu ülkenin yaşadığı sıkıntılardan kurtulabilmesi için hangi adımların atılması gerekir. Bu noktadaki politikalardır."

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

Erdo
1 ay önce
Ne oldu sen de geziciler gibi, havaalanı yapılmasın, köprü yapılmasın gibi salakça isteklerde mi bulunacaksın. Öncelikle bulunduğun yere bak, vatan hainlerinin kayığına binmişsin, Amerikanın değirmenine su taşıyorsun. Sorsan azınlık ta da kalsan Müslüman kesimi temsil ediyorsun, yazıklar olsun sana.

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap