SON DAKİKA

Haber > Siyaset > Koray Aydın: Millet bu iktidarı gönlünden sildi

Koray Aydın: Millet bu iktidarı gönlünden sildi

23 Mart 2021 Salı - 12:10

İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın, iktidara yönelik sert açıklamalarda bulunarak, sonraki seçimde hezimete uğrayacaklarını dile getirdi

İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı Trabzonlu Koray Aydın, katıldığı bir televizyon programında Türkiye'nin hiç olmadığı kadar kötü bir dönemde olduğunu belirterek ilk seçimde iktidarı acı bir sonun beklediğini ifade etti.

Aydın, açıklamasında şu ifadeleri kullandı: “Yumuşak bir dilimiz var. Bizimki sevgi dili. Bu sevgi diliyle insanlar arasında bir köprü oluşturuyoruz. Konuştukça insanlar daha da açılıyorlar. Sıkıntılarını daha da geniş manada ifade ediyorlar. Samimiyetle söylüyorum. Yıllardır siyasetin içerisindeyim. Bir ülkenin bu kadar kötü duruma düştüğünü hiç yaşamadım. Akşam evine gitmenin sıkıntısı içerisinde olan babalar var. Akşam evine gitmenin sıkıntısı içerisinde olan genç evlatlar var. İş bulamamış, hala babasının eline bakıyor, utanç içerisinde. Bu ne kadar acı bir şey biliyor musunuz? Onların anlattıkları şeyleri dinledikçe inanın içimizde öyle duygular oluşuyor ki çalışma azmimizi buradan alıyoruz.”

Aydın, “Gücümüzü halktan alıyoruz. Onların bize olan sevgisini nasıl oluştuğunu görebiliyoruz. Bu milletin İYİ Partiye açtığı kredinin önümüzdeki dönemde yapılacak seçimde herkesi şoke edecek sonuçların çıkacağını düşünüyorum. Acısını paylaşmamış, sıkıntısı ve derdi üzerinden hala ahkam kesen, ‘her şey yolunda, hala aya gideceğiz’ diyen ve onun o halini görmemezlikten gelen bir dil ve üsluba karşı artık bir isyan var. Bu isyan gönüllerdeki isyan. Kalbinden silmiş. Açık açık söyleyemeyince biraz dertleştikten sonra onu söylüyorlar. Bu iktidarı çok acı bir seçim sonucu bekliyor. Hezimete uğrayacaklar” dedi.

Beğendim
2
Sevdim
0
Beğenmedim
3
Üzgün
0
İnanılmaz
1

Yorumlar


550

Ağasarlım
5 ay önce
Asıl davanı terk ettiğin için,bu millet sizi hem gönlünden,hem kafasından hem maziden SİLDİ..
Kara
5 ay önce
Seni zaten hep silmişler.ismin bile anılmıyor
Erdo
5 ay önce
Sandık sonuçlarına bakacaksın, çakma milliyetçi.
Doğru söz
5 ay önce
İktidardan gitmeleri yetmiyecek. Hesap vermeleri şart!
rıza
5 ay önce
yüzde elli oy almış bir iktidara hesap soracak daha anasının karnından doğmadı.Hatta yurt dışından da olsa bunu ima edecek mesajlar yazan fetö artıkları da gereken dersi alacak.Merak etme sen.Anladın sen onu..
hasan cemal
5 ay önce
yalancinin ,,,,,haramzade pislik
msg
5 ay önce
millet sizi gönlünden sildi pkk yatakcılarl
almanyadan orhan
5 ay önce
chp,hdp.iyi partiye mi oy verecek bu millet neyin pesindesiniz chp ,iyi parti feto projsi birde hdb siz ikdidar olacaksiniz.bu millet birdaha ayagina kursun atarmi orasi mechul..
Pusat
5 ay önce
Dogru söz. gercek adini yazmaya kic yemiyor.tabiki ,hesap vermeleri gerekiyomuş.senmi hesap soracaksin.yoksa arkani pkk pyd ve ortaklarinami yasladin.onlar önce kendilerini kurtarsin yiyosa
kaplan
5 ay önce
Önce aynaya bak koray bey.
delibekiroglu61
5 ay önce
gönülden silinen seçimlerde belli olacak ancak. şimdi vermeye çalıştığınız ayarlar beyhude . siz önce yürüdüğünüz yol arkadaşlarınızı iyi seçin de ondan sonra yönlendirme yapın. bu millet yanlış safta olanları zamanı gelince iyi değerlendirir.
hasan kaya
5 ay önce
millet sizi gonuldende gozundende sildi. bir insan bu kadar bukalemun olurmu. chpkk. ile isbirligi yapin sonra algiya devam
Orhan
5 ay önce
Oda nerden cikti koray ben trabzonluyum.köyümde özdil yani.senin koýünden .bize cok nutuk attin miliyetcilik adina.cok komik vallah.simdide hdp len kolkola vermiş yuruyonuz.bas git adami hasta etme.senin devrin bitti.

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap