SON DAKİKA

Haber > Siyaset > Kılıçdaroğlu neye öfkelendi? Dikkat çeken iddia

Kılıçdaroğlu neye öfkelendi? Dikkat çeken iddia

27 Ocak 2021 Çarşamba - 12:21

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun grup toplantısındaki öfkeli tavrı dikkat çekti. Kılıçdaroğlu'nun sert üslubunun arkasında yatan nedenle ilgili dikkat çeken bir iddia ortaya atıldı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun dün partisinin TBMM Grup Toplantısı'nda yaptığı konuşma dikkat çekti.

ÖFKELİ HALİ DİKKAT ÇEKMİŞTİ

Konuşması boyunca sinirli bir üslupla hükümete eleştirilerini yönelten CHP lideri kılıçdaroğlu'nun kürsüdeki hali gündem oldu.

Genellikle sakin bir üslup kullanmayı tercih eden Kılıçdaoğlu'nun öfekli tavrının nedeni merak edilirken, Habertürk yazarı Muharrem Sarıkaya gerilimin sebebini yazdı.

'ÖFKESİNİN ZİRVESİYDİ'

CHP liderini kürsüde bu şekilde çok ender gördüğünü ifade eden Sarıkaya, en son Enis Berberoğlu'nun milletvekilliğinin düşürülmesi sonrası bu derece sert üslup kullandığını belirterek "Dünkü ise öfkesinin zirvesiydi" diye yazdı.

SERT ÜSLUBUNUN NEDENİ

CHP yöneticileri ve siyaset kulislerinde yaptığı konuşmalardan edindiği izlenimi aktaran Sarıkaya, CHP ldierinin özelleştirilen otoyol ve kamu mallarının iktidara geldiklerinde devletleştireceklerine ilişkin söylemi sonrası alınan karşılığın tabanda olumlu bir izlenim yarattığını belirtti.

Kılıçadroğlu'nun üslup olarak daha da sertleşeceğini iddia eden Sarıkaya, böylelikle CHP'den kopuşlarının önüne geçerek kararsızları yanında toplamaya amaçladığını ifade etti.

Yazının tamamı için tıklayınız

Beğendim
1
Sevdim
1
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

kayhan
yaklaşık bir ay önce
bu adam rüyasinda bile kendine samar vuruyordur ona öfkelenmisitir nasil oluyorda samar üstüne samar yiyorum diye...

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap