SON DAKİKA

Haber > Siyaset > Kemal Kılıçdaroğlu; ''Bizi bölmek istiyorlar, parçalamak istiyorlar''

Kemal Kılıçdaroğlu; ''Bizi bölmek istiyorlar, parçalamak istiyorlar''

09 Ağustos 2020 Pazar - 14:14

CHP lideri Kılıçdaroğlu, Muharrem İnce'nin parti kurma girişimiyle ilgili ''Bizi bölmek istiyorlar, parçalamak istiyorlar'' ifadelerini kullandı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 37'nci Olağan Kurultay sonrası ilk kez Parti Meclisi Toplantısı açılışında konuştu. Kılıçdaroğlu, isim vermeden parti kuracağı konuşulan Muharrem İnce'ye gönderme yaptı.

İşte Kemal Kılıçdaroğlu’nun o açıklamaları:

Bizi linç girişimleri ile korkutmak isteyecekler. Linç girişiminde 3 kez, 5 kez, 100 kez bulunmazsanız namertsiniz, hepsi ile mücadele edeceğiz. Dört koldan üstümüze gelecekler. İsterse dört kol değil 400 koldan üstümüze gelsinler mücadele edeceğiz.

Bizi bölmek parçalamak isteyecekler ama hiç kimsenin unutmaması gereken bir şey var. CHP Türkiye cumhuriyetinin kalesidir. İnsanca hakça bir düzeni bu ülkeye getirinceye kadar mücadele eden bir siyasi partiyiz. Ahlaklı bir siyasi partiyiz. Dolayısıyla Türkiye coğrafyasına dağılıp bunları anlatma mecburiyetindesiniz.

Bireysel çıkarlar, bireysel hesaplar bu sistemin tamamen dışında olmak zorundadır. İster sıradan üyesi ol, istersen genel başkanı ol. Memleket bu haldeyken başka bir şey sorulamaz. Her birimizin tek tek Türkiye coğrafyasında çalışıp halka umut vermesi gerekli.

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Sizce Eddie Newton başarılı olur mu?

Yorumlar


550

pırlanta
1 ay önce
Sayın KILIÇDAROĞLU neler yapabilir? ERDOĞAN'a yaptıklarınız güzeldir. Ama ben daha güzelini yapacağım. Ne yapılabilir? Önce iş ve aş üretimive ağırlık vereceğim. Bölgelerde yapılabilir işlere öncelik vereceğim. Kâinat,sevgi üzere yaratılmıştır. Bir insanı kurtarmak , bütün insanlığı kurtarmış gibidir.Bağrı yananlara bir bardak su vermek? Bir bardak su,sevgidir,işdir,aşdır.Paylaşımdır.Geçici olarak yatırımları durdurmak,iş ve aşa katkı sağlamak.Güç ve kuvvet kazanınca ihtiyaç duyulan yatırımları basamak basak yapmak..Masrafları azaltmak...
kaplan
1 ay önce
1-chp de ne başarın var 2-terörste terörist neden diyemiyorsun. 3-Senden chp gibi köklü bir partiye başkanlık yakışırmı. 4-Dış güçler Türkiyeyi nerede dövmeye kalksa hep yanlarında oluyorsun. 5-chp kriterlerine asla uymuyorsun.
inquisitive
1 ay önce
bu da basladi erdogan gibi konusmaya, bolmek istiyorlarsa bolunme sen de

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap