SON DAKİKA

Haber > Siyaset > Kabine değişikliği iddiası! Bazı bakanlar, Külliye'de birbirine girdi

Kabine değişikliği iddiası! Bazı bakanlar, Külliye'de birbirine girdi

09 Nisan 2021 Cuma - 12:38

Korkusuz gazetesi yazarı Ahmet Takan, bugünkü yazısında bazı bakanların kabine değişikliği nedeniyle birbirine girdiğini iddia etti.

Ahmet Takan, Korkusuz'daki bugünkü yazısında Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan'ın 'bakanlar kurulunda' değişikliğe gideceğini yazdı. Bazı bakanlıkların ayrılma ihtimali olduğunu iddia eden Ahmet Takan, çok konuşulacak bir iddiada bulundu.

BAKANLAR, KÜLLİYE'DE BİRBİRİNE GİRDİ!

Kabine değişikliği tartışmalarının sürdüğü sırada Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde bazı bakanların birbirine girdiğini iddia eden Ahmet Takan, "Cumhurbaşkanlığı kabinesinin güvenlik kanadı da pek sıkıntılı!.. Saray koridorlarında, güvenlik alanındaki yetki çekişmeleri yüzünden bazı bakanların birbirine sert girdiği, tartışmaların sinkaflı küfürlere kadar vardığı anlatılıyor." yazdı.

İşte, Ahmet Takan'ın dikkat çeken o yazısı:

Tarım Bakanlığı için de Amerikan Cargill firmasının Türkiye’deki temsilciliğinde görev yapan çok ünlü bir yetkilinin ismi dolaşıyor. Cumhurbaşkanlığı kabinesinin güvenlik kanadı da pek sıkıntılı!.. Saray koridorlarında, güvenlik alanındaki yetki çekişmeleri yüzünden bazı bakanların birbirine sert girdiği, tartışmaların sinkaflı küfürlere kadar vardığı anlatılıyor.

Anlayacağınız; saray, yeni kabineyi Biden başkanlığındaki ABD yönetiminin hoşuna gidecek 5-6 bakan ile oluşturmaya çabalıyor. Fakat, Beyaz Saray’dan beklenen  telefon sinyallerinin  hala gelmemesi ve içerdeki dengeler yüzünden meydana gelen şiddetli kavgalar işi zora sokuyor… Ankara’daki laci takım elbiseliler ise rahat uyku uyuyamıyor!..

Beğendim
1
Sevdim
1
Beğenmedim
1
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

Doğru söz
1 ay önce
Trump ile AKP li Reyis'in kafaları ve algı oluşturma felsefeleri çok benzerdi. O yüzden birbirkerini çok desteklediker. Ama Biden farklı. Biden Demokrat ve sermayenin uşağı değil.

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap