SON DAKİKA

Haber > Siyaset > İddialar sonrası sessizliğini bozdu! Deniz Baykal harekete geçiyor

İddialar sonrası sessizliğini bozdu! Deniz Baykal harekete geçiyor

28 Haziran 2021 Pazartesi - 14:44

Sedat Peker, Korkmaz Karaca ve CHP eski Genel Başkanı Deniz Baykal hakkında şok iddialarda bulunmuştu. Deniz Baykal yarın hakkındaki iddiaları gündeme getirdiği için Peker hakkında suç duyurusunda bulunacağını açıklandı.

Baykal’a yakın kaynak sessizliğini bozdu.

Günboyu’na çarpıcı açıklamalar yapan ve Baykal’ın siyasi hayatında yıllarca yanında bulunan kaynak, “Deniz Bey, rahatsızlığını atlatmak için her gün tedaviye devam ederken bunlar sanıyorlar ki sessiz kalınacak. Bu yaptıkları masum bir insana, kamuoyunun değer verdiği bir siyasetçiye yapılan namussuzluktur. Deniz Bey avukatına en ağır şekilde ceza almaları için yargıya başvurulması talimatı verdi” dedi.

Uzun yıllar CHP Genel Başkanlığı yapan Antalya Milletvekili Deniz Baykal Ankara Cumhuriyet Başsavcılığına yapacağı suç duyurusunun yanı sıra bu iddiayı televizyonlarda dillendiren ve gazetelerde yazanlar hakkında da manevi tazminat davası açacağı belirtildi.

Edinilen bilgiye göre çok sayıda gazeteci ve televizyoncu gündemdeki iddiaları sormak için Deniz Baykal’dan görüş almak için başvurdu.

Ancak Baykal ailesi gerçekleri her zaman dile getiren Günboyu Gazetesine açıklama yapma kararı aldı.

Beğendim
1
Sevdim
1
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

Serkan
7 ay önce
İddaaların doğru olup-olmadığını bilemem. Senin sevmednin Deniz bey, Danışmanlarının CHP den Ak partiye geçmesi zaten ne olduklarının göztergesidir. Bu arada tüm parti değiştirenlere aynı algı ila bakıyorum.

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap