SON DAKİKA

Haber > HDP Milletvekili açıkladı: AK Parti ile görüşüyoruz

HDP Milletvekili açıkladı: AK Parti ile görüşüyoruz

24 Mayıs 2019 Cuma - 11:48

İstanbul seçimlerine odaklanan AK Parti’nin seçim döneminde terörist olarak suçladığı HDP ile görüştüğü ortaya çıktı.

HDP İstanbul milletvekili Ali Kenanoğlu, AK Parti ile birçok konuda temaslarının olduğunu belirterek, AK Parti ile görüştüklerini ve görüşeceklerini vurguladı.

Ülke İstanbul seçimlerine kilitlenirken, partiler arası mekik dokumalar da sıklaştı. 31 Mart yerel seçimlerinde izlediği politikanın tersine bir politika izleyen iktidar partisi AK Parti’de, Abdullah Öcalan’ın 8 yıl aradan sonra avukatlarıyla görüşmesine izin vermesi dikkat çekti. Son olarak ise AK Parti’nin seçim öncesi terör üzerinde suçladığı HDP ile görüşüldüğü ortaya çıktı. TV5’te Mustafa Yılmaz’ın sunduğu ‘Kulis Ankara’ programına konuk olan HDP İstanbul Milletvekili Ali Kenanoğlu, AK Parti ile görüştüklerini açıkladı.

“SORUNLARIN ÇÖZÜLMESİ İÇİN GÖRÜŞÜYORUZ”

HDP İstanbul Milletvekili Ali Kenanoğlu, AK Parti ile görüştüklerini vurgulayarak, sorunların çözülmesi noktasında birçok birimde görüştüklerini vurguladı.

İlgili kişilerin iktidar partisiyle temaslarını sürdürdüğünü dile getiren Kenanoğlu, “Bir pazarlıktan bahsetmiyoruz, ama sorunların çözülmesi konusunda bir görüşme. Yani partimizin çeşitli organlarından çeşitli arkadaşlarımız, bu konularla ilgili görüşüyorlar” dedi.

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

Musti61
3 ay önce
Allah belanızı versin diyoruz, başka bit şey demiyoruz. Utanmaz, arlanmaz namussuzlar. Biraz aynaya bakın, oy için her şeyinizi verirsiniz.
şehitler_ölmez
3 ay önce
Cumhurbaşkanlığı makamında danışmanın danışmanı atamaları yapılıyor ? Bu ülke nereye gidiyor ? Yıllarca desteklediğimiz Devlet BAHÇELİ sen bunlara desteğe devam ? Sizleri cehennem bile kabul etmeyecek ?
TS
3 ay önce
Koltuk sevdası, AKP eski dostlarıyla.....ne de olsa eski dost, düşman olmaz....
şehitlerin_ağı_kalmaz
3 ay önce
Teröre ana kuzucuklarını şehit veren anaların ağı sizleri bitirir ? Cehennem sizi kabul etmez sayın AKP ' liler ?

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2019 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Radyo ve Televizyon kuruluşudur.

Giriş Yap