SON DAKİKA

Haber > Siyaset > ''HDP kapatılsın mı?'' anketinde dikkat çeken sonuçlar!

''HDP kapatılsın mı?'' anketinde dikkat çeken sonuçlar!

10 Haziran 2021 Perşembe - 12:26

Optimar Araştırma Şirketi, "Sizce HDP kapatılmalı mı?" başlığıyla hazırlanan anketinin sonuçlarını açıkladı. Sonuçlarda katılımcıların yüzde 66'sının 'evet' yanıtını verdiği görüldü.

Optimar Araştırma Şirketi Başkanı Hilmi Daşdemir, "Sizce HDP kapatılmalı mı?" isimli anketin sonuçlarını paylaştı.

HDP'nin kapatılmasıyla ilgili en büyük desteği HDP'nin kapatılmasını gündeme getiren Devlet Bahçeli’nin liderliğini yaptığı Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) tabanı veriyor.

YÜZDE 66 'EVET' ÇIKTI

Anket katılımcılarının yüzde 66’sı HDP'nin kapatılmasını isterken, yüzde 17,6 "fikrim yok", yüzde 16,4 ise "hayır" cevabını verdi.

CHP SEÇMENİ NE DEDİ?

Anketin partilere göre dağılımında ise, AK Parti'ye oy verenlerin 'yüzde 78'i, MHP'ye oy verenlerin 'yüzde 82'si, İYİ Parti'ye oy verenlerin 'yüzde 72'si, CHP'ye oy verenlerin 'yüzde 52'si ve HDP'ye oy verenlerin 'yüzde 7,2'si kapatılsın dedi.

Ayrıca en fazla 'hayır' oyunu ise HDP'liler dışında 'yüzde 31,8' ile CHP'ye oy verenler kullandı.

Beğendim
5
Sevdim
2
Beğenmedim
1
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

Malkoç
13 gün önce
U a rumuzlu Gavarasylı sen milliyetçi olsan Trabzon sporlu olurdun. Burada yorum yaz diğer yorum yazanlarla uğraşma sataşma burası fikir beyan yeridir sosyal anlayışını fikirlerinle anlat bu söz sana yeter lütfen herkes birbirine saygılı olsun
uA 34-Trabzonlu
13 gün önce
MALKOÇ RUMUZLU ÇAKAL SEN BENİM MİLLİYETÇİLİĞİME LAF EDEMEZSİN! MALKOÇ RUMUZLU ÇAKAL SEN VATANSEVER VEYA MİLLİYETÇİ OLSAN EREN BÜLBÜL'Ü ŞEHİT EDEN HDPKK YI SAVUNMAZSIN! BANA GELİNCE ULTRASLANDA BÜYÜDÜM AMA TS NİN DE KALBİMDE YERİ VARDIR TAMAM MI HDPKK SEVİCİ ÇAKMA MALKOÇ YAVŞAĞI !
uA 34-Trabzonlu
13 gün önce
MALKOÇ RUMUZLU YAVŞAK TRABZONLU OLAN BİRİ GS Lİ OLAMAZ KURALIMI VAR? MESELA; BİNALİ YILDIRIM(ESKİ BAŞBAKAN HEM ERZİNCANSPORLU HEM GS Lİ) , VEYA SÜLEYMAN SOYLU HEM FB Lİ HEM TRABZONLU! BEN DE TS NİN KALBİMDE YERİ VAR. MALKOÇ RUMUZLU ÇAKAL EREN BÜLBÜL'Ü ŞEHİT EDEN HDPKKYI SAVUNDUĞUNDAN MİLLİYETÇİ OLMADIĞIN BELLİ SENİN!
uA 34-Trabzonlu
13 gün önce
MALKOÇ RUMUZLU EYYAMCI SEN GİT ŞİKECİ FENERİ SEV ! TS NİN YANINDA HEP CİMBOM DURDU AZİZ YILDIRIM'IM ŞİKE YAPTIĞI 2010-11 DE!
Bilenbiri
13 gün önce
Kapatılmamalı...! kökü kazınmalı üstüne beton atılmalı....!
uA 34-Trabzonlu
13 gün önce
BİLENBİRİ RUMUZLU ARKADAŞIM KATILIYORUZ SANA ! KAPATILMALI VE BAŞKA ADLARLA SİYASET YAPMASININDA ÖNÜNE GEÇİLMELİ! BEBEK KATİLİ APOYA ÖVGÜLER DİZMESİ BİLE KAPATILMA SEBEBİ! KILIÇDAROĞLU DENEN SSK YI BATIRAN ŞAHIS HDPKK NIN CAN YOLDAŞI !
Doğru söz
14 gün önce
Eeeeeeey medeniyetten uzak zavallılar. Baba Vanga ne demiş? İnsanlık öyle bir gelişmişlik seviyesine ulaşacak ki , insanlardaki kin ve nefret duygusu kaybolacak. Siz o noktadan oldukça uzak olsanız da, er geç o noktaya gelinecek.
uA 34-Trabzonlu
13 gün önce
SENİN MEDENİYET DEDİĞİN AVRUPA VE ABD ; IRAK TA MİLYONLARCA MÜSLÜMANI KATLETTİ SADDAM BAHANESİYLE! SURİYE DE ESAD-IŞİD-PYD ÜÇGENİNDE KARIŞIKLIK DERDİNDE! DOĞRU SÖZ RUMUZLU ERİVAN VELEDİ!
uA 34-Trabzonlu
13 gün önce
MEDENİYET ÖĞRETMEYE GİDEN DEĞERLİ HEMŞERİMİZ NECMETTİN ÖĞRETMENİ VE AYBÜKE YALÇIN ÖĞRETMENİ KATLEDEN BARBAR VE KAHBE TERÖR ÖRGÜTÜ AYNI ZAMANDA MEDENİYET DÜŞMANIDIR ! DOĞUDA OKULLARI YAKAN HDPKK LILARDI DOĞRU SÖZ RUMUZLU MAYIN EŞEĞİ HATIRLATIRIZ!
osman
3 ay önce
hdp kürt partisi asla değil kürt kardeşlerimize zulüm eden pkk partisidir chp bunların sağ kolu
ALİ
4 ay önce
hdp kürt partisi olamaz ermeni partisi kürtleri ağzınıza almayın kürt insanı dürüst ve mert insanlardır bilğinize.........................................
uA 34-Trabzonlu
14 gün önce
GARO PAYLAN ADLI ERİVAN ÇOCUĞU ATALARIMIZA DİL UZATAN ALÇAKLARDAN BİRİDİR !
uA 34-Trabzonlu
14 gün önce
HDP LİLER ERİVAN VE KANDİL'İN GAYRI MEŞRU ÇOCUKLARIDIR !
Doğru söz
14 gün önce
Mafya ile ilişkisi olan partiler kapatılmalı! Türkiye'ni adı çıktı, Mafya devletine. Bu konuda Meclis araştırması milletin namusu oldu.
uA 34-Trabzonlu
13 gün önce
EN KALLEŞ ÇAKMA MAFYA MEZOPOTAMYA EŞEKLERİNİN PİYON OLDUĞU PKK DIR VE SİYASİ KANADI DA HDP DİR DOĞRU SÖZ RUMUZLU KAN EMİCİ !
uA 34-Trabzonlu
13 gün önce
MALKOÇ RUMUZLU ŞAKLABAN ; BEN SONUNA KADAR MİLLİYETÇİYİM VE CİMBOMLUYUM AYRICA TRABZONSPORUMUZU DA SEVİYORUM ! ANCAK SEN ASIL FİKİR BEYAN EDİLMESİNDEN RAHATSIZSIN HEMEN MİLLİYETÇİ DEĞİLSİN İFTİRASI ATIYORSUN! ÇOK MUHTEMEL DOĞRU SÖZ RUMUZLU HDPKK LI İBNEYLE AYNI KİŞİSİN ! ÇÜNKÜ MALKOÇKAR TRABZONUN VATANSEVER AİLELERİNDEN! MALKOÇ YAZARAK NUMARADAN RUMUZUNA HDPKK YI SAVUNARAK MİLLİYETÇİLİĞE KARŞI OLDUĞUNU BELLİ EDİYORSUN !(DOĞRU SÖZ RUMUZLUNUN TERÖRÜ SAVUNMASINA KARŞI DURDUĞUMDAN RAHATSIZ OLDUĞU İÇİN MİLLİYETÇİ DEĞİLSİN İFTİRASI ATIYOR MALKOÇ )
uA 34-Trabzonlu
13 gün önce
DOĞRU SÖZ RUMUZLU ÇAKAL SEN KUDURSANDA ÇATLASANDA REİS ERDOĞAN'A VE AK PARTİYE OY VERMEYE DEVAM EDECEZ! SİZİN HDPKK DA CHP YÖNETİMİ DIŞINDAKİLER TARAFINDAN DIŞLANMAYA DEVAM EDİLECEK !
Doğru söz
14 gün önce
Eeeeeyyyy dinsizler. Hiçbir dinde kin ve nefret yoktur. Hele ki müslümanlıkta. İçinde kin ve nefret olanlar siz dinsizsiniz. Dibsiz
uA 34-Trabzonlu
13 gün önce
ÇEPNİ TÜRK'ÜYÜM . SÜNNİYİM MÜSLÜMANIM ! ALLAHÜ TEALANIN MÜMİNLER İÇİN EN DEĞERLİ YERLERDEN DEDİĞİ CAMİLERİ YAKAN ,KUNDAKTAKİ BEBEKLERE BİLE KURŞUN SIKAN,İLİM ÇİNDE OLSA BİLE ALINIZ HADİSİ VAR MESELA İLİM ÖĞRETEN ÖĞRETMEN NECMETTİN ÖĞRETMENİ,ALEYNA ÖĞRETMENİ ŞEHİT EDEN PKK YA ELBETTE NEFRETLE LANETLE ANACAĞIZ! (DOĞRU SÖZ RUMUZLU TRABZONLU OLMAYIP TRABZON HABERLERİNE YAZAN MEZOPOTAMYA EŞEĞİDİR)!
uA 34-Trabzonlu
13 gün önce
DOĞRU SÖZ RUMUZLU HDPKK SEVER ; KANDİL DE ŞEREFSİZ ONUN BUNUN ÇOCUĞU PKK TERÖRİSTLERİNİN NAMAZLA DALGA GEÇTİĞİNİ HATIRLATMAK İSTERİZ !
uA 34-Trabzonlu
13 gün önce
DOĞRU SÖZ RUMUZLU PKK LI FİTNECİ KAHBE(SÖZDE BARIŞÇI) ; VATAN SEVGİSİ İMANDANDIR! HADİSİNİ HATIRLATIRIM! VATANI BÖLMEYE ÇALIŞAN CANLARA KASTEDEN KATİL PKK YI LANETLEMEK HER TÜRK EVLADININ VAZİFESİDİR !
uA 34-Trabzonlu
13 gün önce
ALEYNA ÖĞRETMEN YAZDIM SİNİRLE BİR AN,AYBÜKE YALÇIN ŞEHİT ÖĞRETMENİMİZ OLACAK İSİM!
uA 34-Trabzonlu
13 gün önce
ARKADAŞLAR YAZIM TARZINA VE BOZUK TÜRKÇE YAZIŞA BAKIN; MALKOÇ RUMUZ İLE DOĞRU SÖZ RUMUZ AYNI KİŞİ! MİLLİYETÇİ OLMADIĞI BELLİ O SEBEPLE MİLLİYETÇİLİĞİME İFTİRA ATMIŞ AMA NE DİYORUZ İT ÜRÜR KERVAN YÜRÜR !
uA 34-Trabzonlu
13 gün önce
EREN BÜLBÜL'ÜMÜZDE HEM TRABZONLU HEM DE GS LİYDİ HATTA AĞABEYİNİ TT ARENADA MAÇTA MİSAFİR ETTİK ŞEREFLE! ANLADIN MI MÜPTEZEL MALKOÇ ! AĞABEYİ DE FANATİK GS LİYDİ AYNI ERENİMİZ GİBİ! BİZ KANUNİNİN HEMŞERİLERİYİZ TS Lİ OLSAKDA GS Lİ OLSAKDA VATANIMIZ TÜRKİYE'NİN TAŞINDA GÖZÜ OLANIN YURDUNU MEZAR YAPACAZ !
uA 34-Trabzonlu
13 gün önce
MALKOÇ RUMUZLU İFTİRACI MÜPTEZEL AYRICA; TRABZONLU ŞEHİDİMİZ EREN BÜLBÜLÜMÜZÜN AĞABEYİNİ SAMİ YENDE GALATASARAY MAÇINDA AĞIRLADIK ULTRASLAN TARAFTAR GRUBU OLARAK! ŞEHİDİMİZ VE AĞABEYİ GALATASARAYLIYDI HEM DE TRABZONLUYDU BUNUDA HATIRLATMAK İSTERİM! MİLLİ TAKIMI TUTMAYAN KANSIZLAR MİLLİYETÇİ DEĞİLDİR O DOĞRU BAK!
uA 34-Trabzonlu
13 gün önce
MALKOÇ RUMUZLU MÜPTEZEL; AYRICA SENİN İFTİRA KOKAN MANTIĞINLA BAKARSAK ÖRNEĞİN; KARADENİZ İLLERİNİN BİR ÇOĞUNDA ÇOĞUNLUK GS Lİ VEYA SİVASTA ÇOĞUNLUK AYNI ZAMANDA MEMLEKET TAKIMLARINIDA SEVGİSİ VAR BU ADAMLARIN AMA GS Lİ VEYA FB Lİ BJK Lİ DİYE MİLLİYETÇİ OLMUYORMU BOŞVER BU İFTİRAYI! KARADENİZDE ERENİ ŞEHİT EDEN KAHBE PKK LI İÇİN TRABZONDA DAĞDA TERÖRİST ARADI HERKES MESELA YANİ SENİN DERDİN DOĞRU SÖZ RUMUZLUNUN PKK SEVİCİLİĞİNE TEPKİ VERMEMİZ !(AYRICA RAHMETLİ ÖZKAN SÜMER TS LİYDİ AMA GS NİN DE DEĞERİYDİ GS YE HİZMETLERİ VAR)!
uA 34-Trabzonlu
13 gün önce
SİVASTA ÇOĞUNLUK FB Lİ OLACAKTI YORUMA FB KISMI YANSIMAMIŞ!
uA 34-Trabzonlu
13 gün önce
MALKOÇ RUMUZLU SEN ÖNCE TÜRKÇE YAZMAYI ÖĞRENDE SONRA MİLLİYETÇİLİKTEN BAHSET ! MESELA; "Trabzon sporlu değil Trabzonsporlu" YAZMAYI ÖĞREN ÖNCE TRABZONSPOR BİTİŞİK YAZILIR !
uA 34-Trabzonlu
13 gün önce
MALKOÇ RUMUZLU İFTİRACI MÜPTEZEL SENİN YORUMUN İFTİRA VE YALAN İÇERİYOR! MESELA GİRESUNDA TRABZON DOĞUMLU OLMADIĞI HALDE ÇOK TS Lİ VAR! ŞİMDİ O ADAMLAR MİLLİYETÇİ DEĞİL Mİ? NE YANİ TS Yİ TRABZONLULAR HARİÇ TUTANLAR VATANSEVER OLMUYORMU? DEDİĞİN YANLIŞ DOLU! BEN SONUNA KADAR MİLLİYETÇİYİM HAKKARİDE ASKERLİĞİMİ YAPTIM! SONUNA KADAR CİMBOMLUYUM VE TS MİZİN HER ZAMAN KALBİMDE YERİ VARDIR HDPKK SEVER MALKOÇ RUMUZLU!(DOĞRU SÖZ RUMUZLU MEZOPOTAMYA EŞEGİ PKK YANDAŞINA VERDİĞİMİZ LAFLAR EĞER FARKLI BİRİYSE MALKOÇ'UDA İNCİTMİŞ)!
uA 34-Trabzonlu
13 gün önce
ŞUNU DA BELİRTMEK İSTERİM TÜRKİYE'NİN EN ÇOK OY ALAN PARTİSİ AK PARTİYE OY VERENLERİNDE YÜZDE 85 İ TERÖRİST HDP NİN KAPATILMASINI İSTİYOR ! AKPARTİYE OY VERMİŞ BİR ÜLKÜCÜ KÖKENLİ OLARAK CUMHUR İTTİFAKININ YANINDAYIZ !(AK PARTİYE OY VERENLERİN YÜZDE 80 İ ÜLKÜCÜ KÖKENDEN GELİR ZATEN)
Salih Zeki ÇOLAK
13 gün önce
Doğru söz rumuzlu TROL Herzaman diyorum y Feto terör örgütüne ait haşhaşi Yâda kahpe Ermeni Terör Örgütü iti pkk enigisin. Ulan Şerefsiz bir defada Hainlere sahip çıkma diyemiyorum ! Çünkü sende kahpesin. Korkudan adını yazamıyorsun. Klavye Trolllügu yapıyorsun. Er Yâda Geç seni tespit Edeceğim. Ya sabır TROL şerefsiz Doğru söz Rumuzlu it.
uA 34-Trabzonlu
13 gün önce
DOĞRU SÖZ RUMUZLU ONUN BUNUN ÇOCUĞU HDPKK YANLISI BELLİ! TRABZONLU DEĞİL TRABZON HABER SİTESİNDE SÖZDE BARIŞ NARASI ATIYOR! DEĞERLİ HEMŞERİLERİMİZ EREN'İN VE FIRAT'IN(ASLEN OFLU) AİLELERİNE ANLATSINLAR SÖZDE BARIŞ NARALARINI GÖRELİM! AYRICA BU DOĞRU SÖZ RUMUZLU MEZOPOTAMYA EŞEĞİ ; SAYIN REİS TAYYİP ABİYE VE SAYIN BAHÇELİ AĞABEYE ATIP TUTUYOR !
uA 34-Trabzonlu
13 gün önce
SAYIN KOMUTANIM SALİH ZEKİ ÇOLAK(İSİM BENZERLİĞİYSE KUSURUMA BAKMAYIN; DEDİĞİNE KATILIYORUM . DOĞRU SÖZ RUMUZLU ERİVAN ÇOCUĞU HDPKKLILAR SÖZDE BARIŞ NARALARI ATARLAR AMA MEHMETÇİK ŞEHİT OLUNCA SEVİNİRLER! DOĞRU SÖZ RUMUZLU GİBİ CAMİ YAKAN PKK LILARIN YURDUNA MEZAR KAZACAĞIZ !(BAKINIZ AFRİN SURİYE)
uA 34-Trabzonlu
13 gün önce
SAYIN KOMUTANIM SALİH ZEKİ ÜÇOK SİZSİNİZ DEMİ! TRABZONLU HEMŞERİLERİNİZ VE KKK(KARA KUVVETLERİ) SİZLE İFTİHAR EDİYOR!
uA 34-Trabzonlu
13 gün önce
AYYILDIZ HACK TİM VAR ONLAR HALLEDER !
uA 34-Trabzonlu
13 gün önce
EMEKLİ KOMUTANIMIZ TRABZONUN EVLADI SAYIN ZEKİ ÇOLAK SAYGILAR !
uA 34-Trabzonlu
10 gün önce
MALKOÇ RUMUZLU GAVAT ; AYRICA ŞUNU BELİRTELİM ; İSTANBULDAKİ TRABZONLULARIN BİR ÇOĞUNUN GALATASARAYLI OLDUĞU BİLİNİR ! ÖRNEĞİN; BEYOĞLUNDA YAŞIYORUM GİRESUNLUDAN SONRA EN ÇOK TRABZONLU VAR BEYOĞLUNDA CİMBOMUN KALESİ BEYOĞLU ! TRİBÜN LİDERİMİZ SEBO REİSİN(SEBAHATTİN ŞİRİN) OTURDUĞU GÜNGÖREN İLÇESİNDE EN ÇOK TRABZONLU YAŞIYOR CİMBOMUN DİĞER KALESİ MESELA !
uA 34-Trabzonlu
13 gün önce
HDP BEYOĞLU İLÇE BAŞKANI ŞEREFSİZ ONUN BUNUN ÇOCUĞU TUTUKLANSIN! GÖZALTINA ALDIRAN SAYIN SAVCILARI KUTLARIZ,AYNI DUYARLILIĞI HAKİMLERDEN DE BEKLERİZ!(İSTANBULDAKİ BOMBALI SALDIRIDA PARMAĞI OLDUĞU İÇİN GÖZALTINDA)!
uA 34-Trabzonlu
13 gün önce
ÜLKÜCÜ KÖKENLİ AK PARTİLİ BİRİ OLARAK BEN ; HER SİYASİ GÖRÜŞTEN ARKADAŞI HDPKK YA KARŞI DURMAYA ÇAĞIRIYORUM !
uA 34-Trabzonlu
13 gün önce
MALKOÇ RUMUZLU EYYAMCI; TÜRKİYE'DE HERKES HEM MEMLEKETİNİN TAKIMINI TUTAR HEM DE GÖNLÜNDE OLAN TAKIMI TUTAR! SENİN MANTIKLA BAKARSAK HİÇ MİLLİYETÇİ KALMIYOR AMA KAFANI YORMA MANTIĞIN İFTİRA YALAN SENİN ! TRABZONLULARDA GS YE SEMPATİ OLDUĞU BİLİNİR ZATEN ! TRABZONDA TS DEN SONRA EN ÇOK GS Lİ VAR ZATEN !
uA 34-Trabzonlu
13 gün önce
AK PARTİYE OY VEREN ÜLKÜCÜ KÖKENLİ OLARAK SADECE MHP DEĞİL AK PARTİ SEÇMENİDE TERÖRİST HDP NİN KAPATILMASINI İSTİYOR! AK PARTİ SEÇMENİNİN YÜZDE 80 İ AK PARTİ KURULMADAN EVVEL MHP LİYDİ! O YÜZDEN HALKA DA KULAK VERİLİP TERÖRİST HDP KAPATILIP ADALET YERİNİ BULMALI !
uA 34-Trabzonlu
13 gün önce
DOĞRU SÖZ RUMUZLU MAYIN EŞEĞİ; SENİ HAKKARİDE DESTAN YAZAN SAT KOMANDOLARINA(DENİZ KUVVETLERİNİN DOĞUYA YOLLADIĞI KOMANDOLAR) HAVALE ETMEK İSTERİZ !
uA 34-Trabzonlu
13 gün önce
BU VATAN BÖLÜNMEZ BU BÖYLE BİLİNE APONUN PİÇLERİ(HDP ) SABRIMIZ KALMADI ULTRASLAN GELİYOR !
uA 34-Trabzonlu
14 gün önce
ÜLKÜCÜ KÖKENLİ BİRİSİ OLARAK(CUMHURBAŞKANLIĞINDA OYUM REİS ERDOĞAN'A) SAYIN BAHÇELİNİN DEDİĞİ GİBİ TAŞIMDA GÖZÜ OLANIN YURDUNA MEZAR KAZACAĞIZ !
uA 34-Trabzonlu
13 gün önce
ŞUNU BELİRTMEK İSTERİM MHP NİN ALDIĞI OYDAN ÇOK DAHA FAZLA ÜLKÜCÜ VAR ÜLKEMİZDE! AK PARTİYE OY VEREN ÜLKÜCÜ KÖKENLİ BİRİYİM!(REİS ERDOĞAN'IN HİZMETLERİ NEDENİYLE)! TERÖRLE MÜCADELE SİYASET ÜZERİDİR DEVLETİMİZİN YANINDAYIZ ! SAYIN REİSLER ERDOĞAN VE BAHÇELİYE ALLAH YARDIM ETSİN YANINDAYIZ REİSLER !
uA 34-Trabzonlu
13 gün önce
AK PARTİYE BUGÜN OY VERENLERİN YÜZDE 80 İ AKPARTİDEN ÖNCE ÜLKÜCÜ KÖKENLİYDİ BELİRTMEK İSTERİM ! YANİ SADECE MHP DEĞİL AK PARTİ SEÇMENİDE TERÖRİST HDP NİN KAPATILMASINI İSTİYOR !
uA 34-Trabzonlu
14 gün önce
MİTHAT SANCAR ADLI TERÖRİST ; DEVLETTEN ALDIĞIN MİLLETVEKİLİ MAAŞI VE AKADEMİSEN MAAŞI HARAM OLSUN SANA ! ŞEHİT MEHMETÇİKLERİN AHI YAKANIZI BIRAKMASIN !
uA 34-Trabzonlu
14 gün önce
AYM BAŞKANI VE ÜYELERİ HDPKK SEVDALARINDAN VAZGEÇERSE HDP KAPATILACAK !
uA 34-Trabzonlu
14 gün önce
TRABZONUN KAHRAMANI EREN BÜLBÜL KARDEŞİMİZİ ŞEHİT EDEN ; MEZOPOTAMYA EŞEĞİ ALÇAĞIN LEŞİNİN CENAZESİNE TAM KADRO KATILAN PKK NIN ŞEHİR KANADI HDP KAPATILMALIDIR !(GEÇ BİLE KALINDI)
uA 34-Trabzonlu
14 gün önce
HDP= PKK
uA 34-Trabzonlu
14 gün önce
SAYIN TAYYİP ERDOĞAN ; İDAM CEZASI GETİRME SÖZÜN VARDI; SÖZÜNÜZÜ TUTMANIZI BEKLİYORUZ ! HDP KRAVATLI TERÖRİST TOPLULUĞUDUR !
uA 34-Trabzonlu
14 gün önce
TARAFTAR GRUBUMUZUN SEVİLEN İSİMLERİNDEN ŞEHİDİMİZ FIRAT ÇAKIROĞLUNUN ; KATİLİ OLAN PKK LI MEZOPOTAMYA EŞEĞİ ALÇAK TERÖRİST NURULLAH SEMO DENEN ONUN BUNUN ÇOCUĞUDA HDP ÜYESİYDİ !
uA 34-Trabzonlu
14 gün önce
HDP NİN KAPATILMASI İÇİN TONLARCA NEDEN VAR AMA BİR KAÇINDAN BAHSEDELİM : 1- TERÖRİST DEMİRTAŞ İMRALIDAKİ BEBEK KATİLİNE DEFALARCA ÖVGÜLER DİZDİ. 2- HDPKK NIN SÖZDE MİLLETVEKİLLERİ ÖLDÜRÜLEN PKK HAİNLERİNİN CENAZELERİNE KATILDI. 3- HDPKK NIN SÖZDE VEKİLLERİ VE İL BAŞKANLARI KANDİLE HAİN ELEMANLARINI GÖNDERDİLER! 4- SURİYE AFRİNDE ASKERİMİZİN , KAHBE PKK LILARI MEZARA GÖNDERİP ORAYI TEMİZLEMESİNE İŞGAL İFTİRASI ATTILAR ! VS. DAHA ÇOĞALTILARAK DEVAM EDER HDPKK NIN SUÇLARI !
uA 34-Trabzonlu
14 gün önce
GARADA KATLEDİLEN 13 ŞEHİDİMİZİN YOLLARININ KESİLİP DAĞA KAÇIRILMASINDA DA HDP NİN PARMAĞI OLDUĞUNU EKLEYELİM !
Doğru söz
4 ay önce
MeHaPe Türk Kürt Kardestir Yabancılar Kalleştir diyor. Sonra da Kürtlerim oy verdiği parti kapatılsın diyor. Eeeee insanda biraz yüz surat olmalı. Yasa yap. Yasalarla yönet. Ülkeler yasalar ile yönetilir, kapatmalar ile seğil. Eeeeee bu ülkede nefret hakim. Fenerbahçe kapatılsın mı diye sor, çoğunluk kapatilsın der. CHP kapatılsin mı diye sor yine çoğunluk kapatılsin der. Hepsi aynı. Sebep insanların içindeki nefret.
uA 34-Trabzonlu
14 gün önce
HAİNİN SOYSUZUN DÖNEĞİN ALNINA VATAN YAZACAĞIZ DOĞRU SÖZ RUMUZLU İMRALISEVER !
uA 34-Trabzonlu
14 gün önce
DOĞRU SÖZ RUMUZLU ÇAKAL; HDPKK EREN BÜLBÜL'ÜN KATİLİDİR VE KAPATILMALIDIR! OLAYI SAPTIRMA KONUYLA ALAKASI OLMAYAN YORUM YAPMIŞSIN !
uA 34-Trabzonlu
14 gün önce
DOĞRU SÖZ RUMUZLU EVET BİRAZ YÜZ UTANMA OLMALI İNSANLARDA! KURŞUN SIKTIKLARI DEVLETTEN MAAŞ ALIYOR HDPKK NIN SÖZDE M.VEKİLLERİ AMA ALDIKLARI MAAŞLAR HARAM OLSUN ONLARA !(ŞEHİTLERİMİZİN AHI YAKALARINI BIRAKMASIN)
Adalet
4 ay önce
kapatılsa ne olur, teröre tek çözüm var, teröre destek verdiği tespit edilen siyasetciler şehitlere karşı bire on kaybedilmeli bakalım sonuç ne olur,

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap