SON DAKİKA

Haber > Siyaset > Erdoğan’dan damadını üzecek karar! En yakınındaki ismi çizdi

Erdoğan’dan damadını üzecek karar! En yakınındaki ismi çizdi

25 Mart 2021 Perşembe - 11:30

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında gerçekleştirilen AK Parti MKYK toplantısında MYK üyeleri belli oldu. Yeniden sözcü olarak seçilen Ömer Çelik listeyi kamuoyuyla paylaştı.

AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım’ın başkan vekili olarak görevlendirildiği toplantıda AK Parti Grup Başkan vekili Özlem Zengin ise Halkla İlişkiler ve Sivil Toplum Başkanı olarak atandı. AKP’yi Meclis’te temsil edecek Grup başkan vekilleri ise Mahir Ünal, Mustafa Elitaş, Bülent Turan, M.Emin Akbaşoğlu ve Cahit Özkan oldu.

Zagreb Radyosu'nun haberine göre Hazine ve Maliye Eski Bakanı Berat Albayrak’a yakınlığıyla bilinen Mehmet Muş’a hiçbir görev verilmemesi ise dikkat çekti. Wikileaks belgelerinde Mehmet Muş’un Berat Albayrak’ın tezini yazdığı öne sürülüyordu.

AKRABALARINA KOLTUK BULUNDU KENDİSİ LİSTE DIŞI KALDI

AK Parti MYK’da bir diğer değişim ise Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya açısından oldu. Yakınlarının kamuda çalışıyor olması sık sık eleştirilen Fatma Betül Sayan Kaya yeni MYK’da kendisine yer bulamadı.

İşte AKP’nin yeni MYK’sı:

liste.png

Kaynak: Erdoğan’dan damadını üzecek karar! En yakınındaki ismi çizdi

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

Doğru söz
1 ay önce
"At izi it izine karıştı" diyen Berat Albayrak çok fena bozuldu ve inanılmaz derecede KÜSTÜ.

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap