SON DAKİKA

Haber > Siyaset > Devlet Bahçeli: Teröre destek veren teröristtir

Devlet Bahçeli: Teröre destek veren teröristtir

25 Mayıs 2022 Çarşamba - 14:40

Twitter hesabından bir paylaşım yapan Bahçeli, "Terörün arkasında duran bizim nezdimizde teröristtir" dedi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, teröre destek verenleri terörist olarak nitelendirdi.

Twitter hesabından paylaşım yapan Bahçeli, Pençe-Kilit operasyon bölgesinde 5 askerin şehit olmasına değindi. 

Şehit askerler için Allahtan rahmet ailelerine de başsağlığı dileğinde bulunan Bahçeli, terörle mücadeleye yönelik mesajlar verdi.

"Elbette teröristlerin döktükleri şehit kanları yerde kalmayacak, sorulacak kesin hesap mahşere bırakılmayacaktır" diyen Bahçeli, "Türkiye’ye ve Türk milletine silah çekenler acıklı sonlarını hazırlamışlardır. Terörün kökü kazınacak, teröristler hain emellerinden dolayı pişman edilecektir" ifadelerini kullandı.

"KATİLLER CEZALANDIRILACAK"

Terörle mücadelenin hukuki ve meşru olduğun belirten Bahçeli, "Son terörist teslim alınmadıkça, son kanlı silah ele geçirilmedikçe, bölücülüğün şah damarı kesilmedikçe durmak, duraksamak ve durgunluk emaresi göstermek yoktur. Katiller en ağır şekilde cezalandırılacaktır" diye konuştu.

MHP lideri şunları kaydetti:

"Terörün arkasında duran, yardım ve yataklık yapan, hainlerin şımarmasını ve kanlı eylemlerini bir vesileyle teşvik eden kim varsa bizim nezdimizde teröristtir, sadece Türk milletinin değil, insanlığın topyekün düşmanıdır. Düşmana merhamet ise mazlumlara ihanettir" 

"MİLLİ VARLIĞIMIZ HER OYUNU BOZACAK"

Hain olan haiftir, yani korkaktır. Türkiye terörle mücadelede sonuca çok yakındır. Milletimiz, devletin ve güvenlik güçlerinin sonuna kadar yanındadır. Kenetlenmiş milli varlığımız Allah’ın izniyle her zorluğu aşacak, her saldırıyı bertaraf edecek, her oyunu da bozacaktır.

Artık herkes tarafını ve tercihini netleştirmelidir. Ya bekamızı kahramanca savunacağız, ya da kahredici belaları başımıza saracağız. Bilinsin ki, terörle huzur arasında, caniyle şehit arasında, helalle haram arasında saklanacak üçüncü bir alan, güvenli bir liman kalmamıştır."

Beğendim
1
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
1

Yorumlar


550

İlhan ÇAVDAR
1 ay önce
Şu halimize bakın, vekil olanlar istediklerini söylüyor. Biz ise iki cümleden ceza yeriz diye korkup manalı cümlelerle cevap oluşturuyoruz. İşte gerçek halimiz budur.
OLUR
1 ay önce
doğrudur . fetöyu övenlerde terorist mi MESELA ZEKERİYA SAVCI TERÖRİST Mİ.
Recep
1 ay önce
Ey Bayçeli hafızanı mı yitirdin!?Apo, PKK ve Kandille masaya oturan;Fetö ile birlikte yürüyen iktidarı nasıl ve neden destekliyorsun?!
Serkan
1 ay önce
Çok doğru, sayın bahçeli.... Tecavuzcüyü savuna TECAVUZCUDUR... Eroin kaçakçısını koruyan EROIN KAÇAKÇISIDIR.. Çoçuklara taciz, şiddet e ses sıçarmayanlar SAPIKDIR.. Yolsuzluklara karşı çıkmayan RÜŞVETÇİDİR.
K.Atamer
1 ay önce
Teröre destek veren ve arkadan siyah taşıyıp teröriste satan basın sahiplerine terörist hükmünde yargılanıp aynı hükümden ve ağırlaştırılmış ömür boyu mahkümiyet verilmelidir.Onlar zaten kendilerini zaten bilirler.
KİMLER
1 ay önce
BAZEN KATILMAZDIM AMA ŞİMDİ KATİLİYORUM DOĞRU DEDİN KİMLER TERÖRİST PKK BİLİRİZ FETÖYA DESTEK VERENLERDE AYNI Mİ AÇIKLARSANIZ MEMNUN OLURUZ HER TÜRLÜSÜNÜN CANİ CEHENNEME SİLAHİ KİM ÇEKERSE FETÖ DA ÇEKMİŞTİ 251 KİŞİYİ VURDULAR. AÇIKLAMA BEKLERİZ SAYIN BAHÇELİ İHTİRAZ ETMİYORUZ DOĞRU DEDİN DE DÜŞÜNCEN NE
Doğru söz
1 ay önce
Kime ne senin nezdinden!

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap