SON DAKİKA

Haber > Siyaset > Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Saral'dan İmamoğlu'na sert sözler

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Saral'dan İmamoğlu'na sert sözler

11 Nisan 2021 Pazar - 09:17

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Saral, İBB Başkanı İmamoğlu'na Kanal İstanbul üzerinden sert sözlerle yüklenerek "Yemezler, yedirirler." dedi.

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı ve Cumhurbaşkanlığı Yerel Yönetim Politikaları Kurulu Üyesi Oktay Saral sosyal medya hesabından, İstanbyl Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu'na sert sözlerle tepki gösterdi.

İBB Başkanı İmamoğlu'nun, " Kanal İstanbul projesinin bugünlerde peşinde koşanlar, gelecekte af dileme ile kurtulamayacaklar" sözlerine sert tepki gösteren Saral şunları kaydetti:

"Ömrü hayatını "tevazuu" numarasıyla geçiren ve aslında kibrin,kendini beğenmişliğin en üst perdesini yaşayan Zat-ı İmamoğlu;herhalde vazifenin belediyeyi yönetmek olduğunu unutmuşsun,kendini "Kâinat İMAM'ı" görüyorsun ve milletimize ayar vermeye çalışıyorsun?Yemezler,yedirirler.

Sen (İmamoğlu) kimsin ki nasıl bir cür'et ki "Kanal İstanbul" projesi yatırımcılarına tehdit dilini kullanıyorsun?Sen,maske takarak milletin suretine kendini sokmuş ve aslında üç koyunu dahi idare edemeyecek kadar yeteneksiz ve ne yaptığını bilmez kibir abidesi bir zavallısın.."


Beğendim
3
Sevdim
3
Beğenmedim
3
Üzgün
1
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

mustafa
1 ay önce
boş konuşmalar herhalde safdışı kalacaksınki konuşuyorsun
Malkoc
1 ay önce
Rıza nasıl zoruna gitmiş diğer arkadaşın yorumu 800bin fark az geldi galiba 2023 yine katmerlisini yaptımı sende görürsün sataşan kıskananda görür 2023 şeninde benimde cumhur başkanımızdır Akcaabatlı Ekrem
Doğru söz
1 ay önce
1 - Bu geri zekâlı İmamları kahin saniyor ki Sn. Imamoğluna sözkonusu öngörüsü için Kainat İmamı diyor. 2- Yemezler yedirirler lâflarını pezevenk ve orospular kullanır. Sn. İmamoğlu ile her şey çok güzel olacak.
Ahmet
1 ay önce
Bir defa kimsin dediğin adam geleceğin Cumhubaşkanı. Ha ben bir MHP li olarak bundan sonra İmamoğlu diyorum. Asıl sen kimsin.
Yener
1 ay önce
Hadi ulan ordan, dümbük. Kimsin dediğin adam 8 milyon oy alıp belediye başkanı seçildi. Asıl sen kimsin?
rıza
1 ay önce
Yener atma Recep İstanbul'un toplam oyu zaten 8 milyon.dümbüklük yapan sensin gibi.4 milyon oy alan Türkiye'de yüzde 51 oy alana kafa tutarsa ona sen kimsin denilir

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap