SON DAKİKA

Haber > Siyaset > Bahçeli ve Erdoğan’ın yeni planı! CHP kapatılıyor mu?

Bahçeli ve Erdoğan’ın yeni planı! CHP kapatılıyor mu?

07 Nisan 2021 Çarşamba - 17:45

Fatih Portakal, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan ile MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin “CHP kapatılsın” deme ihtimali olduğunu söyledi.

Gazeteci Fatih Portakal, Erdoğan’ın ve Bahçeli’nin ‘gelecek hafta’ CHP’nin kapatılmasıyla ilgili bir istekte bulunabileceğini ifade ederek dikkat çeken bir paylaşımda bulundu.

Portakal, “Yargıtay savcılığı geç saatlere kadar üzerinde çalışılan dosyayı inceliyor bile olabilir” diyerek şu açıklamada bulundu:

“Notu bırakıyorum: Gelecek hafta Bahçeli ve Erdoğan’ın ‘CEHAPE kapatılmalıdır’ deme ihtimali var. Gidişat bunu gösteriyor. Hatta Yargıtay savcılığı geç saatlere kadar üzerinde çalışılan dosyayı inceliyor bile olabilir. Muhalefette cesaret bunun için olmalı. Kaçsanız da sizi kovalar.” 

 

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
1
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

SELO
3 gün önce
Millet aç, işsiz, aşı yok, günlük vakalara bakın, tarım yerlerde sürünüyor....Bunları söyleyen CHP derhal kapatılsın.....
Haci
2 gün önce
Mümkün mü, o zaman malum 60% ı ne ile uyutulmaya devam edilecek
ALİ
3 gün önce
halen chp ve hdp savunan cahiller var
kaplan
3 gün önce
hdp =chp Ne farkları var.Sözüm sadece chp nin içindeki dış güdümlülere.
Malkoc
3 gün önce
Kaplan efendi aynı 2015 de Akp Hdp ile kurdukları dezgahı Seno o Zaman galiba çocuktun bilmiyorsun ama gün gelecek güne az kaldı Abbas gidicidir ama nereye
Doğru söz
3 gün önce
Bunlar kendilerine biat etmeyen ve sandalyeleri kaptırma olasılığı olanlara iftira, kumpas, kapatma vs. dışınsa ne biliyorlar ki? Bilseler millet sürünür müydü? Hazine boşanır mıydı? Katar ve Azerbaycan dışında Dostu olmayan bir ülke olur muzduk? Pandemide Dünya şampiyonu olur muyduk? İflaslarda şampiyon olur muyduk? Her rezilliğin şampiyonu olur muyduk? Başarısızlık şampiyonu(Cumhur ittifakı) ile bu başarısızlık şampiyonluklar geliyor.

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2019 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Radyo ve Televizyon kuruluşudur.

Giriş Yap