SON DAKİKA

Haber > Medya > Masterchef Türkiye yeni Bölüm! Masterchef'te kim elendi?

Masterchef Türkiye yeni Bölüm! Masterchef'te kim elendi?

25 Ekim 2021 Pazartesi - 14:41

Masterchef heyecanı hız kesmeden devam ediyor. Eleme gecesinin yaşandığı Masterchef'te son üçe Rabia, Pelin ve Emre kaldı. Somer Şefin imza tabağını yapan yarışmacılardan Masterchef'e veda isim belli oldu.

Masterchef 2021'de bu akşam eleme gecesi vardı. Rabia, Pelin ve Emre'nin son üçe kaldığı yarışmada ismi ilk açıklanan ve elenmekten kurtulan isim Emre oldu. Mehmet Şef daha sonra Masterchef'te elenen ismi açıkladı. Masterchef Türkiye'ye veda eden yarışmacı Rabia oldu.

Mehmet Şef yaptığı açıklamada, "Biz seni çok sevdik. Özellikle elemelerde buraya geldiğin günden beri davranışların takdire şayan. Yüzün hep gülsün" dedi.

Gözyaşlarını tutamayan Rabia, "Sizleri çok seviyorum, kendimi gösteremediğim için çok üzgünüm. Kendi hatalarım olduğu için elendim. Burada yapacak çok şeyim vardı.

Şeflerin dediği gibi pişmem gerekiyor pişeceğim. Ben bu mesleği çok seviyorum, asla vazgeçmeyeceğim. Buraya gelirken hayallerim vardı ve tamamlamadan çıkmak beni çok üzdü. " açıklamasında bulundu.

MASTERCHEF RABİA KİMDİR? 

Rabia Nur Çamurlu, 21 yaşında ve aslen Rizelidir. Liseyi Ortaköy Zübeyde Hanım Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi'nde okuyan MasterChef Rabia, 2019 yılında Nişantaşı Üniversitesi Aşçılık Mutfak Sanatları Şef Eğitimi Bölümü'nü tamamladı.

2021 yılında da Anadolu Üniversitesi Ön Lisans Turizm ve Otel İşletmeciliği bölümünden mezun olmuştur.

Beğendim
1
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
1
İnanılmaz
1

Yorumlar


550

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap