SON DAKİKA

Haber > Medya > Çukur’da Yamaç’a büyük şok! O isim diziye veda mı edecek?

Çukur’da Yamaç’a büyük şok! O isim diziye veda mı edecek?

22 Ocak 2021 Cuma - 12:30

Ekranların fenomen dizisi Çukur’un yeni bölümünden ilk fragman yayınlandı. Aliço’nun yanına giden Yamaç, büyük bir şokla karşılaşır. Öte yandan Koçovalı ailesi, Akın Koçovalı'nın saldırıya uğramasıyla yıkılıyor. Ağır yaralı olan Akın'ın durumu herkesi derinden sarsıyor.

Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Necip Memili, Nejat İşler, Damla Sönmez, Rıza Kocaoğlu, Burak Dakak ve Perihan Savaş gibi isimlerin başrolünde yer aldığı Çukur dizisinin yeni bölümünden ilk fragman geldi.

Yeni bölümde Efsun'un elinde İdris'in kanının olduğunu öğrenen Sultan, Yamaç'tan hamile olan Efsun'u evden kovuyor.

Çukur’da Yamaç’a Büyük Şok! O İsim Diziye Veda Mı Edecek?

AKIN ÖLÜYOR MU?..

Çukur yeni bölümde Koçovalı ailesini bu defa Akın Koçovalı'nın saldırıya uğramasıyla yıkılıyor. Ağır yaralı olan Akın'ın durumu herkesi derinden sarsıyor. Çukur'da Selim Koçovalı'nın ardından oğlu Akın'ın da ölüp ölmeyeceği ise yeni bölümde ortaya çıkacak.

Çukur’da Yamaç’a Büyük Şok! O İsim Diziye Veda Mı Edecek?

ÇUKUR SON BÖLÜMDE NELER OLDU?..

Çağatay Erdenet, Çukur'u tehlikeye sokacak yeni hamlesi için harekete geçti. Çukur'a bombalı tuzaklar kuran Erdenetler, Koçovalıları zor durumda bıraktı.

Kahveye gelen Cumali, Erdenetlerin tuzağına düşen ilk kişi olurken, Cumali'den sonra Akın da Yasmin ile bomba tuzaklı bir odada mahsur kaldı. Bu durumdan kurtulmak için harekete geçen Yamaç ise Aliço'nun yanına geldi ancak burada bir şok daha yaşadı. Aliço'nun oturduğu koltuğun altında da bomba olduğunu öğrenen Yamaç, büyük bir çıkmazın içine girdi.

Çukur’da Yamaç’a Büyük Şok! O İsim Diziye Veda Mı Edecek?

Çukur'da işler içinden çıkılmaz bir hal almaya başlarken, Yasmin ile birlikte hastanede mahsur kalan Akın, hiç beklemediği bir sürprizle karşılaştı. Bombalar hakkında bilgi sahibi olan Yasmin, Akın'a bombayı nasıl çözeceğini anlattı. Bombayı etkisiz hale getiren Yasmin, Çukur'un kurtuluşu oldu.

Çukur’da Yamaç’a Büyük Şok! O İsim Diziye Veda Mı Edecek?

Akın'ı ve kendisini kurtardıktan sonra Yasmin, Cumali'nin yanına gelerek onun da altında yer alan bombayı etkisiz hale getirdi. Herkesin derin bir nefes aldığı anlarda ise beklenmedik bir gelişme yaşandı. Finalde Kulkan'ın gizli bombayı patlatması sonucu Akın ağır yaralandı. Korku dolu bu anlarda herkes şoke olurken, ölümle burun buruna gelen Akın Koçovalı'ya ne olacağı şimdiden büyük merak konusu oldu.

Çukur’da Yamaç’a Büyük Şok! O İsim Diziye Veda Mı Edecek?

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap