SON DAKİKA

Haber > Magazin > Yasemin Allen'den 'sürpriz sonlu' paylaşım! Takipçilerini ikiye böldü!

Yasemin Allen'den 'sürpriz sonlu' paylaşım! Takipçilerini ikiye böldü!

23 November 2020 Monday - 12:12

Ünlü oyuncu Yasemin Allen, saçını kestirip kahkül yaptırdı. Kimi takipçileri oyuncunun yeni tarzını severken, kimisi de eleştiri yağmuruna tuttu.

Son günlerde gelen dizi senaryolarını değerlendiren oyuncu Yasemin Kay Allen, kahkül kestirdi. Hayranları, oyuncunun yeni imajını görünce gözlerine inanamadı.

HAYRANLARI İKİYE BÖLÜNDÜ

Saçlarının kesim aşamasını Instagram'dan 'sürpriz sonlu' notuyla paylaşan Yasemin Allen'ın takipçileri ikiye bölündü.

Bazıları ünlü oyuncunun yeni tarzını çok beğenirken, bazıları ise "Çok kısa olmuş. Bir daha kestirme" yorumunu yaptı.3 YILLIK İLİŞKİSİNİ BİTİRDİ

Yeni dizisi için Londra'dan Türkiye’ye dönen Yasemin Kay Allen, 3 yıllık sevgilisi Jonny Grant ile ilişkisini bitirmişti.

Yasemin Kay Allen, bu kararı Grant ile hem pandemi nedeniyle görüşemediği hem de işine konstantre olmak için aldığını söylemişti.

“Strike Back” adlı dizisinde iki sezon başrol oynayan, rolü bitince haziranda İstanbul’a dönen Yasemin Allen, ayrıldığı sevgilisiyle evde besledikleri piton yılanıyla da gündeme gelmişti.

Ünlü oyuncunun Londra'dan dönmesine sebep olan dizisi ise erken final kararı aldı. Dizi konusunda soruları yanıtlayan oyuncu, “Dizimiz maalesef erken final kararı alındı. Biz çok üzgünüz tabii ki, bununla ilgili. Bütün seyircilerimize, bizi destekleyen herkese çok teşekkür etmek istiyorum. Sosyal medya üzerinden inanılmaz bir destek vardı” diye konuşmuştu. [Kaynak: milliyet.com.tr]


Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap