SON DAKİKA

Haber > Magazin > Tekne 'taksi' dönemi başladı

Tekne 'taksi' dönemi başladı

26 Haziran 2015 Cuma - 09:49

Dünyanın en büyük ulaşım hizmeti veren şirketi olmayı başaran Uber, İstanbul'da karadan ulaşım servisinden sonra denizden ulaşım servisini kullanıcıla

UberTEKNE adındaki şirketin yeni servisi, akıllı telefon uygulamasıyla kullanılıyor. Uber uygulamasını indiren kullanıcılar, sadece sahile yakın bölgelerde UberTEKNE seçeneğini görebiliyor.

NASIL YAPILIYOR

UberTEKNE çağrıldıktan sonra teknenin kaptanı kullanıcıları teyit amaçlı sizi arıyor ve tekne uygun olan en yakın yanaşma noktasına geliyor. Yolculuk bittiğinde ise ödeme kredi kartıyla yapılıyor.

FİYAT TARİFESİ

Şirketten paylaşılan bilgilere göre UberTEKNE Bebek–Kandilli arası 50–60 TL, Ortaköy–Kuzguncuk arası 50–60 TL, Emirgan–Kanlıca arası 50–60 TL, Bebek–Reina arası 100–115 TL, Ortaköy–Ataköy arası 390–410 TL fiyatlarla sunulacak. UberTEKNE'de lüks modeller arasında yer alan Beneteau Antares 30 sürat teknesi kullanılıyor. Bu teknelerin yolcu kapasitesi ise 10 kişi.

ÜCRETİ BÖLÜŞME İMKANI

Ayrıca UberTEKNE yolculuklarında ücret paylaşımı yapabilecek. Bunun için yolculuk esnasında aşağıdaki menüden 'Ücret Bölüş'e düğmesine basarak arkadaşlarınızı davet etmeniz yeterli olacak.

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap