SON DAKİKA

Haber > Magazin > Nadide 10 gün sonra evine döndü

Nadide 10 gün sonra evine döndü

23 Şubat 2015 Pazartesi - 13:22

Adana'da Sevgililer Günü'nde erkek arkadaşıyla buluşmak için evden ayrılan 15 yaşındaki kız çocuğu 10 gün sonra annesinin ağlamasına dayanamayarak evi

Yüreği ilçesinde 14 Şubat 2015 günü 15 yaşındaki açık lise öğrencisi Nadide Yıldız, Sevgililer Günü'nde annesi Sevda Yıldız'a (49) "Erkek arkadaşımla buluşup döneceğim" diyerek evden çıkmış bir daha dönmemişti. Anne bunun üzerine kızının Mersin'in Tarsus ilçesinde vahşice öldürülen üniversite öğrencisi Özgecan Aslan gibi olmasından korktuğunu söyleyerek, "Kızım evine dön, sen bensiz yatamazdın çok korkardın şimdi sokaklarda nasıl yatıyorsun. Benim gözüme sen olmadan uyku girmiyordu. Beni hiç mi özlemedin, ben seni çok özledim ne olur gel" diyerek ağlamıştı. Annenin bu feryadının ve gözyaşının haber olması üzerine Nadide Yıldız 10. günde evine döndü. Anne Yıldız kızının Özgecan gibi gencecik yaşta sokaklarda hayatını kaybetmeden evine döndüğü için çok mutlu olduğunu bir daha kızını hiç bırakmayacağını söyledi.

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap