SON DAKİKA

Haber > Magazin > MasterChef'te düelloyu kim kazandı? MasterChef son bölümde yaşananlar

MasterChef'te düelloyu kim kazandı? MasterChef son bölümde yaşananlar

01 December 2020 Tuesday - 15:24

MasterChef'te düelloyu kimin kazandığı merak ediliyor. Haftanın belirli günlerinde yayınlanan yarışmada dün akşam kaptanlık mücadelesi gerçekleşti ve yeni takımlar belli oldu. Kaptanlık oyununda yarışmacılar en iyi profiterolü yapmak için mücadele ettiler. Bu yarışın ardından mavi takım kaptanı Özgül oldu. MasterChef'in 30 Kasım tarihli 111. bölümünde kaptanlık düellosunu kazanan isim avantaj sağladı. Peki MasterChef'te dün akşam kim kazandı? İşte son bölümde yaşananlar

MasterChef'te dün akşam kaptanlık yarışı gerçekleşti. TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef Türkiye'de Uğur'un diskalifiye edilmesinin ardından yeni bir kaptanlık mücadelesi yaşandı ve mavi takıma kaptan olan isim Özgül oldu. En iyi profiterolü yapıp mavi takım kaptanı olmaya hak kazanan Özgül, kırmızı takımın kaptanı olarak Eray'ı seçti. MasterChef'in 30 Kasım tarihli bölümünde düelloyu kazanan isim Eray oldu. İşte, MasterChef son bölüm özeti.

MASTERCHEF KAPTANLIK OYUNUNU KİM KAZANDI? 

Kaptanlık mücadelesinin yaşandığı MasterChef'te yarışmacılar karşı karşıya geldi. Kaptanlık oyununda şefler yarışmacılara 50 dakika süre verdi. Sürenin sonunda şefler, denedikleri profiteroller arasında Özgül, Sefa ve Emir’in yaptıklarını beğendiğini söyledi.

Kendi aralarında oylama yapan şefler kazanan ismin Özgül olduğunu açıkladı. Mavi takım kaptanı olan Özgül kırmızı takımın kaptanlığına Eray'ı seçti.

MASTERCHEF TAKIMLAR YENİDEN KURULDU 

MasterChef Türkiye'nin 30 Kasım tarihli bölümünde kaptanların seçilmesinin ardından takımlar yeniden yeniden kuruldu. Eray ve Özgül kırmızı ve mavi takıma güçlü buldukları isimleri seçti. MasterChef'te bu hafta takımlar şöyle kuruldu;

Mavi takım kaptanı olan Özgül, Barbaros, Emir, Sefa'yı seçti.

Kırmızı takım kaptanı olan Eray ise; Serhat ve Ebru'yu takımına aldı.

MASTERCHEF DÜELLO OYUNUNU KİM KAZANDI? 

Haftanın kaptanı olan Özgül ve Eray düello oyununda bir kez daha mücadele verdi. Bu turda iki yarışmacı da zamanla mücadele verdi. Sürenin ardından yemeklerin tadına bakan şefler düelloyu kazanan ismin Eray olduğunu açıkladı. Avantajın ne olduğu ise Cumartesi günü belli olacak.

BARBAROS HASTANELİK OLDU 

MasterChef Türkiye'de kaptanlık oyununda yemek yaparken parmağını kesen Barbaros dikiş atılması için hastaneye götürüldü. Barbaros'un yaralanması korkulu anlara neden oldu.

Beğendim
6
Sevdim
9
Beğenmedim
8
Üzgün
2
İnanılmaz
3

Yorumlar


550

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Radyo ve Televizyon kuruluşudur.

Giriş Yap