SON DAKİKA

Haber > Magazin > Kayıp kadın yarı çıplak halde bulundu

Kayıp kadın yarı çıplak halde bulundu

23 Mart 2015 Pazartesi - 13:40

Adana'da 5 gün önce evinden çıktıktan sonra kaybolan zihinsel engelli Elif Togaç, Çukurova Üniversite arazisinde baygın halde bulundu.

Adana'da 5 gün önce evinden çıktıktan sonra akibetinden haber alınamayan zihinsel engelli 58 yaşındaki Elif Togaç, Çukurova Üniversite arazisinde baygın halde bulundu. Yarı çıplak halde ve donmak üzere bulunan Togaç, ambulansla hastaneye kaldırılırken, annesinin halini gören üvey oğlu Mehmet Togaç baygınlık geçirdi.

SEVİNDİRİCİ HABER GELDİ

Merkez Sarıçam İlçesi'nin Gültepe Mahallesi'nde oturan Elif Togaç, geçen perşembe günü öğle saatlerinde evden çıktı. Zihinsel engelli kadının ortadan kaybolması üzerine, yakınları internet sitelerinden duyurular hazırlayarak, el ilanları ile annelerini aramaya çıktı. Polise de kayıp başvurusunda bulunan üvey oğlu Mehmet Togaç, annesinin bulunmasını istedi. Ekipler, Elif Togaç'ı bulmak için çalışmasını sürdürürken, sevindirici haber sabah saatlerinde geldi.

YARI ÇIPLAK BULUNDU

Çukurova Üniversitesi'nin narenciye bahçesinde çalışan işçiler, yarı baygın halde bir kadın buldu. İşçiler, belden aşağısı çıplak olan kadın için ambulans isteyip, polise çağırdı. İhbar üzerine gelen polis ekiplerinin yaptığı incelemede, üzerinden kimlik çıkmayan, soğuk nedeniyle donmak üzere olan kadının perşembe gününden bu yana aranan Elif Togaç olduğu belirlendi.

OĞLU GÜÇLÜKLE SAKİNLEŞTİRİLDİ

Elif Togaç, sağlık ekipleri, polis ve bahçedeki işçilerin yardımı ile sedyeye alınıp, diz boyu yükselen otların arasından ambulansa taşındı. Elif Togaç'ın bulunduğu bilgisini alan üvey oğlu Mehmet Togaç da olay yerine geldi. Ambulanstaki annesini gören Mehmet Togaç baygınlık geçirdi. Gözyaşlarına boğulan Mehmet Togaç, polis tarafından sakinleştirildi.

İNCELEME YAPILACAK

Ambulansla Adana Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılan Elif Togaç, tedaviye alındı. Yaşlı kadının vücudunun neden çıplak olduğu ve istismara uğrayıp uğramadığı yapılan inceleme ile belirlenecek.

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap