SON DAKİKA

Haber > Magazin > Hadise Times Meydanı'nda

Hadise Times Meydanı'nda

22 Temmuz 2021 Perşembe - 11:39

New York Times Square Meydanı'ndaki fotoğrafını paylaşan Hadise, "Kadınların sesini daha çok duyacaksınız" ifadelerini kullandı.

Son dönemde özel hayatıyla magazin gündeminden düşmeyen Hadise, son paylaşımıyla adından söz ettirdi.

Hadise'nin şarkıları için bir müzik platformu New York'ta tanıtım yaptı. New York Times Square Meydanı'ndaki bir binada yer alan fotoğrafını paylaşan Hadise, "New York Times Square’da kendimi gördüğümde bir kez daha emin oldum kadınların sesini daha çok duyacaksınız" ifadelerini kullandı.

"BENİM ADIM HADİSE" 

New York Times Square Meydanı'ndaki bir binada yer alan fotoğrafını yayınlayan Hadise, verdiği mesajla da adından söz ettirdi.

Şarkıcı, paylaşımına; "Benim adım Hadise. Hayal ettiklerimi gerçekleştirmek, konuşmak istediklerimi konuşmak ve yaşamak istediklerimi yaşamak için korkmuyorum! Özgürce şarkı söylüyorum, dans ediyorum. Bugün New York Times Square’da kendimi gördüğümde bir kez daha emin oldum kadınların sesini daha çok duyacaksınız" notunu düştü.

Hadise'den New York Paylaşımı: Kadınların Sesini Daha çok Duyacaksınız! |  Bilmediklerimiz

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap