SON DAKİKA

Haber > Magazin > Günlük kazancı dudak uçuklattı

Günlük kazancı dudak uçuklattı

26 Mayıs 2022 Perşembe - 10:55

Sosyal medya sayfasından yaptığı paylaşımlarla sık sık gündeme gelen Burcu Esmersoy, şimdilerden kendisinden 15 yaş küçük sevgilisiyle 3.kez dünyaevine girmeye hazırlanıyor. Şu sıralar yoğun iş temposuyla baş etmeye çalışan Burcu Esmersoy’un günlük kazancı dudak uçuklattı.


Kendisinden 15 yaş küçük Nazım Akmandilile aşk yaşayan ve yaz sonu sevgilisiyle nikah masasına oturmaya hazırlanan Burcu Esmersoy'un kazancı gündem oldu.
Rol aldığı reklamlar, yaptığı iş birlikleri ve sosyal medya sayesinde hatırı sayılır bir servet elde eden Burcu Esmersoy bir ayda 7 markayla anlaştı.
Reklam içerikli 15 saniyelik video paylaşması karşılığında 100 bin, yine reklam içerikli gönderi başına da 150 bin TL alan 46 yaşındaki sunucu, sadece Mayıs ayı içerisinde sosyal medyasından beş ayrı markanın tanıtımını yaptı.
Pırlanta markasının reklamından 2 milyon, moda markasıyla yaptığı iş birliğinden de 1 milyon TL alan Burcu Esmersoy, sosyal medyadan da toplam 600 bin TL kazandı.
Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap