SON DAKİKA

Haber > Magazin > Gülben Ergen’in dinmeye acısı! Gözyaşlarına hakim olamadı..

Gülben Ergen’in dinmeye acısı! Gözyaşlarına hakim olamadı..

14 January 2021 Thursday - 11:50

Ünlü şarkıcı Gülben Ergen, Gökhan Çınar’ın Katarsis programına konuk oldu. Ünlü şarkıcı 1988’de hayatını kaybeden ağabeyinden bahsederken gözyaşlarını tutamadı.

Gökhan Çınar’ın hazırlayıp sunduğu ve yeni sezonda Acun Ilıcalı’nın kurduğu Exxen platformunda yayınlanan Katarsis programının konuğu Gülben Ergen oldu. Ünlü şarkıcı, hayatını değiştiren olaylar, aile sevgisi ve hayallerinden bahsetti.

"BENİ AŞAĞIYA ÇEKMEYE ÇALIŞAN KİMSEYLE GÖRÜŞMÜYORUM" Geçmişte yaşadığı olayların belirli aralıklarla gündeme gelmesi ile ilgili Gülben Ergen, "Bu yaşıma kadar gerçekten bütün yaşadığım artı, eksi, doğru, yanlış her şeyi bir şekilde bünyeme aldım, kabul ettim, içselleştirdim. Yaşama enerjisi çok yüksek bir kadınım ve yaşamayı çok seviyorum. Hayallerim var ve beni bunlardan alıkoyup günümü, saatimi, sağlığımı aşağıya çekecek, beni negatifleştirecek kimseyle görüşmüyorum. Burada seçme seçilme hakkı bende. Keşke hayatımdan insan elemesini daha önce yapsaydım. 'Kim ne der?' diye geçen yıllarıma yazık. Ne derlerse desinler. Kime hesap veriyoruz. Ben ona, buna cevap vermek zorunda değilim. Cevap vermeye kalksam, sonra kendimi beğenmiyorum zaten. Yalan ve kıvırtma mücadeleleri saçma bir sahtelik çökertiyor insana" ifadelerini kullandı.

"TORUNLARIM OLSUN İSTİYORUM"

"60'lı yaşlarında hayallerin neler?" sorusu üzerine torunları olmasını dilediğini belirten Gülben Ergen, "Üç çocuğumun da evlendiğini görmek istiyorum. Torunlarım olsun ve onlara bakayım. Çok kalabalık, çok güzel bir evimiz olsun. Çok mutlu olsunlar istiyorum. Ben onlara yük olmayan tatlı bir babaanne olayım. Bazen bana gelsinler bazen de ben onlara gideyim. 60'ımda da sahnede olacağım gibi bir hayalim yok. Müzikten kopmadan ufak ufak üretmeye devam edip, şaşaayı azaltıp, başka alanlarda yazıp, okuyup, çizip, söyleyip beni mutlu edecek değerlere sarılmayı hayal ediyorum" dedi.

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap