SON DAKİKA

Haber > Magazin > Gözyaşları sel oldu!

Gözyaşları sel oldu!

10 July 2015 Friday - 09:18

Plajda cesetleri iki gencin cenazeleri yakınları tarafından alındı.

Kocaeli onlara ağladı... Kocaeli'nin Kandıra İlçesi'nin Karadeniz sahilindeki Cebeci Plajı'nda biri kamp çadırında, diğeri cankurtaran kulesinde asılı cesetleri bulunan 17 yaşındaki Melisa Kolpar ile Ziyatcan Yağcı'nın cenazeleri, İstanbul Adli Tıp Kurumu'nda yapılan otopsinin ardından İzmit Asri Mezarlığı'nda toprağa verildi. Ölen Melisa Kolpar'ın annesi Ayfer Kolpar kızının tabutta cenazesi getirilince gözyaşlarına boğuldu, bazı yakınları da baygınlık geçirdi.

Kandıra İlçesi’ndeki Cebeci Plajı yakınlarında Melisa Kolpar'ın cesedi çadırda, erkek arkadaşı Ziyatcan Yağcı’nın cesedi ise cankurtaran gözetleme kulesinde asılı bulundu. Melisa Kolpar'ın ölmeden önce dövüldüğü anlaşılırken, daha sonra yapılan incelemede iple boğazı sıkılarak öldürüldüğü belirlendi. Kandıra Cumhuriyet Savcısı'nın yaptığı inceleme ardından dün İstanbul Adli tıp Kurumu'na gönderilen cesetler burada ayrıntılı olarak incelendi. Ziyatcan Yağcı'ın üzerinde çıkan 'Oğuzhan'ın arkasından gidiyoruz. Melisa'nın ve kendi canımı ben aldım' yazılı not da Cumhuriyet Savcılığı'nca soruşturma dosyasına konuldu.

İstanbul Adli Tıp Kurumu'nun ayrıntılı raporunun daha sonra hazırlanacağı belirtilirken, incelemenin tamamlanmasının ardından cenazeler İzmit Asri Mezarlık Morgu'na getirildi. Morg önünde bekleyen Melisa Kolpar'ın yakınları cenaze aracından tabut indirildiği sırada gözyaşlarına boğulurken, annesi Ayfer Kolpar da sinir krizleri geçirdi.

Melisa Kolpar'ın yakınları Asri Mezalık Morgu önünde görüntü almaya çalışan basın mensuplarına tepki gösterdi. Ziyatcan Yağcı'nın yakınları ise sessizce işlemlerin yapılmasını bekledi.

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap