SON DAKİKA

Haber > Magazin > Dişçide 1 saat 25 dakika süren dehşet

Dişçide 1 saat 25 dakika süren dehşet

11 Ekim 2016 Salı - 16:30

Maltepe'de bir dişçiye giren 2 hırsız çalışanlara ve hastalara 1 saat 25 dakika boyunca dehşet anlarını yaşattı.

Maltepe'de kasklı 2 hırsız, önce dişçi ve çalışanlarına ardından da muayenehaneye gelen müşterilere plastik kelepçe takıp ağızlarını bantlayarak 10 kişinin üzerindeki para, ziynet eşyası ,cep telefonu ve kredi kartlarını alarak kaçtı. Dişçideki bu korku dolu anlar ise tam 1 saat 25 dakika sürdü.

Maltepe Altıntepe Mahallesi'nde meydana gelen olayda, plakası alınamayan bir motosikletle gelen iki kişi, 5 katlı binanın 2. katında bulunan diş hekimi Zehra E.'in muayenehanesine girdi. Soygunculardan biri arkadaşının dişinin ağrıdığını söyleyerek içeri girmek istedi. Muayenehanede çalışan Nazlı G. randevularının olmadığını bu nedenle içeri alamayacağını belirtti.

SİLAHLA ETKSİZ HALE GETİRDİ

Bunun üzerine kasklı 2 soyguncu, silahlarını çekerek içeri girdi. Soyguncular içeride bulunan diş hekimi ve 2 çalışanı ile birlikte hastaları silah çekerek etkisiz hale getirdi.

ELLERİNİ KELEPÇELEYİP, AĞIZLARINI BANTLADILAR

Soyguncular içeride bulunanların ellerini plastik kelepçe ile bağlayıp ağızlarını bantladı. Muayenehanede bulunanlar büyük korku ve panik yaşadı. Soygun sırasında randevusu olup da gelen hastalarda içeriye alınarak aynı şekilde kelepçelenip bantlandı.

DEHŞET ANLARI 1 SAAT 25 DAKİKA SÜRDÜ

İki soyguncu 1 saat 25 dakika boyunca hasta ve çalışanların üzerindeki para, ziynet eşyası, cep telefonu ve kredi kartlarını alarak geldikleri gibi hızla olay yerinden kaçtılar. Soyguncuların kaçmasının ardında bir çalışan cama vurarak çevreden yardım istedi.

POLİS KAÇAN SOYGUNCULARI ARIYOR

Çevredeki vatandaşlar durumu polis ekiplerine haber verdi.

Dişçide çalışan bir kişi, "İki hırsız geldiler silahların dayadılar. Kelepçeler takıldı ellerimize. Beni ameliyat sırasında yakaladılar zaten. Her gelen müşteriyi içeri aldılar. 1 saatten fazla sürdü. Herşeyi aldılar “ diye konuştu

Soygundan sonra olay yerine çok sayıda resmi ve sivil ekip sevk edildi.E kipler çevrede güvenlik kamerası çalışması yaparken ,olay yeri inceleme ekipleri de muayenehanede çalışma yaptı.Polis, soyguncuları yakalamak için çalışma başlattı.

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap