SON DAKİKA

Haber > Magazin > Bikinili görüntülenmemek için böyle denize girdi!

Bikinili görüntülenmemek için böyle denize girdi!

01 Temmuz 2022 Cuma - 10:08

Sanatçı Aslı Hünel ve eşi Savaş Yurtsever, Bodrum'da denizin tadını çıkardı. Muhabirlerle sohbet eden Hünel'in plaj tarzı dikkat çekti. Aslıhan Hünel, "Bikinili görüntülenmeyi sevmiyorum. Örf ve adetlerine bağlı bir insanım" dedi.

2018’de Savaş Yurtsever’le nikah masasına oturan Hünel, evliliğiyle ilgili ise “Allah’a şükürler olsun çok mutluyum. Allah herkese böyle bir evlilik nasip etsin” şeklinde konuşmuştu.
Aslı Hünel, eşi Savaş Yurtsever ile birlikte Yalıkavak'ta yer alan bir plajda objektiflere takıldı. Denizde birlikte eğlenceli anlar yaşayan ünlü çiftin aşkları, ilk günkü gibiydi.
Yurtsever, suda eşi Hünel'e sık sık sarılarak öpücüklere boğdu. Basın mensuplarıyla ayak üstü sohbet eden 45 yaşındaki başarılı sanatçı, şöyle konuştu...
"Beni bikini ile yakalayamazsınız, sahnede dekolteye evet ama bikinili görüntülenmeyi sevmiyorum. Örf ve adetlerimize çok bağlı bir insanım"
"Sanat piyasasına girdiğim günden beri hep bu düşünce içerisindeydim. Sonuçta bizi milyonlarca insan izliyor, görüntü kirliliğine gerek yok."
Gazetecilerin "Parmağınızda servet taşıyorsunuz" demesi ise Hünel, "Yok, öyle abartılacak kadar çok pahalı bir şey değil."
"Kuyumcunun söylediğine göre 'sanat camiasında en büyük tek taş senin parmağında', ben de onun yalancısıyım" sözleriyle gazetecileri güldürdü.

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap