SON DAKİKA

Haber > Magazin > Altı aylık hamile haline yorum yağdı

Altı aylık hamile haline yorum yağdı

29 Mart 2015 Pazar - 14:58

Antalyalı iş adamı Ümit Aslan'ın dini nikahlı 3. Eşi olduğu ortaya çıkan Türkiye eski güzeli Ceren Hindistan, önceki gece paylaştığı fotoğrafla yine ş

Manken Ceren Hindistan, bir yıldır Vanlı işadamı Ümit Aslan'la ilişki yaşaması ancak Ümit Aslan'ın amcasının kızı Rojbin Aslan ve İzmirli bir kadınla daha nikahlı olduğunun ortaya çıkmasıyla çok konuşulmuştu.

"HAMİLELİĞİMİN 6. AYI"

Hindistan, bu olaylar üzerine Instagram hesabını kapatmış kayıplara karışmıştı. Güzel oyuncu verdiği aradan sonra Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafla takipçilerini şaşırttı.

Karnı pek belirginleşmese de Hindistan, "Aşkımla İstanbul çok sevdiğimiz bir arkadaşımızın doğum günündeyiz. Hamileliğimin 6. Ayı içerisindeyim. Karnım çok rahatsız etmediği için bu gece topuklu giydim. Kötü eleştirmeyin sakın bu geceye özel"notuyla bir fotoğraf paylaştı.

"HAMİLE HALİN BU MU?"

Bu yorum üzerine ünlü mankene takipçilerinden "6 aylık hamile halin bu mu?" "Karnın sıfır resmen bu nasıl hamilelik" şeklinde yorumlar geldi.

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap