SON DAKİKA

Haber > Trabzon > Meral Akşener: Millet İttifakı'na yerel seçimlerden sonra ayda bir ateş ediliyor

Meral Akşener: Millet İttifakı'na yerel seçimlerden sonra ayda bir ateş ediliyor

27 November 2020 Friday - 17:45

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener bir dizi ziyaretler gerçekleştirmek üzere Trabzon’a gitti. Akşener, Trabzon’un Beşikdüzü ilçesinde partililer tarafından meşalelerle karşılandı.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener bir dizi ziyaretler gerçekleştirmek üzere Trabzon’a gitti. Akşener, Trabzon’un Beşikdüzü ilçesinde partililer tarafından meşalelerle karşılandı.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener bir dizi ziyaretler gerçekleştirmek üzere Trabzon’a gitti. Akşener, Trabzon’un Beşikdüzü ilçesinde partililer tarafından meşalelerle karşılandı. Akşener, ilk olarak Beşikdüzü Belediye Başkanı Ramis Uzun’la bir araya geldi.

Basına kısa bir açıklama yapan Uzun, “Biz 2019’daki yerel seçimlere Millet İttifa’yla beraber girdik. Millet İttifakı’nın ruhuna uygun çalışmaları ilçemizde yaptık. Belediye Meclis Üyelerimizle, muhtarlarımızla bu ilçeyi güzel bir ilçe yapmak için gece gündüz çalıştık, çalışmaya da devam edeceğiz. Bu ziyaretiniz bize doping oldu, moral verdiniz” dedi.

“31 MART'TAN SONRA AYDA BİR BU SİSTEME ATEŞ EDEN TAVIRLARLA KARŞILAŞIYORUZ”

Yerel seçimlerden sonra düzenli olarak ayda bir bu sisteme ateş edildiğini belirten Akşener "Yerel seçimlere CHP ve İYİ Parti bir ittifak halinde gittik, bazı çevreler tarafından olmayacağı düşünülen güzel sonuçlar alındı. İki parti arasında nasıl güzel işbirliği yapıldıysa öyle de güzel sonuçlar alındı. Ankara, İstanbul bu işbirliğinin örneklerinden. Yerel seçimlerinden sonra ayda bir bu sisteme ateş eden tavırlarla karşılaşıyoruz. Biz alıştık bu tür işlere, uzmanı olduk” dedi

Beşikdüzü ilçesinden sonra Yomra’ya geçen İYİ Parti lideri Akşener, burada gazetecilerin sorularını yanıtladı.

"EKONOMİ, İŞSİZLİK, ESNAFIN DERDİ..."

“Pandemiden dolayı il-ilçe gezmelerine biraz geciktim.Trabzon ve kıyı şeridindeki bütün iller vardı. Giresun ve Ordu’ya gelebildim. Bugün de hem bir düğün hem de belediyelerimizi ziyaret için geldim. Çok heyecanlıyım, çok mutluyum. Ekonomi, işsizlik, esnafın derdi, Türkiye’nin her yerinde olduğu gibi burada da aynı ama yine de kendim gelip gözlerimle görüyorum. Üniversite mezunlarının iş bulamaması mesela. Bu Trabzon’da çok büyük bir sorun. İnşaat yapılıyor bol bol Trabzon’da da üretime yönelik yatırım yapılması gerekiyor” dedi.

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

kayhan
1 ay önce
meralcim sana ekmek cikmaz trabzondan pkk ile is birliginde olan partiye ekmekmi cikar trabzondan cikarsada serefsizdirler.....sana kim oy verirse trabzonda hemen göz altina alinmali....cünkü onlarda sizlerdendir....
Yusuf
1 ay önce
Meral hanım hdp ile işbirliği yapıp ne yüzle Trabzon’a geliyorsun Irak’tan Libya’dan hiçmi örnek almazsınız hdp ile iş birliğini bitir ondan sonra misafirin başımızın üstünde yeri vardır
idil
1 ay önce
Yusuf hdp ve pkk la fetoyla şimdiye kadar işbirliği yaptıysa meded umduysa Allah bin türlü belalarını versinmi versin.

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap