SON DAKİKA

Haber > Bahar Ayvazoğlu: ''Göksu'nun sözleri çarpıtıldı''

Bahar Ayvazoğlu: ''Göksu'nun sözleri çarpıtıldı''

16 Mayıs 2019 Perşembe - 18:12

AK Parti Trabzon Milletvekili Bahar Ayvazoğlu Göksu’nun konuşmasının çarpıtıldığını söyledi...

AK Parti Trabzon Milletvekili Bahar Ayvazoğlu, Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu’nun Ekrem İmamoğlu’nu eleştiren konuşmasının çarpıtıldığını söyledi. Göksu’nun, İmamoğlu’nun Yunan medyasına karşı sessiz kalmasını eleştirdiğini vurgulayan Ayvazoğlu şunları söyledi: 

“Herkes bilir ki; Trabzonluların tek kırmızı çizgisi vardır ve o da vatandır. Birilerinin Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu‘nun söylemi üzerinden sahne alıp Trabzon’un  avukatlığına soyunması ve  konuşmasını manipüle ederek Trabzonlulardan oy devşirmeye çalışması kabul edilemez. Maksatlı bir şekilde oluşturulmaya çalışılan bu fay hattının üzerinden kazanılacağı umulan bir koltuğa da Fatih’in torunları alet edilemez.

Tevfik Göksu CHP’nin adayına demiştir ki; sen nasıl Trabzonlusun ki Yunan medyasının "İstanbul'u fetheden Yunanlı" mesajlardan rahatsız olmuyorsun? Çünkü hesap başka. Biz de ekleyelim o zaman. Trabzonluluk, milli ve manevi değerlerimizle, tarihimizle, medeniyetimizle, şehadet şerbetleriyle yoğrulmuş siyaset üstü bir kavramdır. Sen nasıl Trabzonlusun ki; ‘Kandil’in siyasi uzantılarının çizgisini beğeniyorum’ diyebiliyorsun ve Kandil’deki terör ağababalarının sahiplendiği bir aday olabiliyorsun? Ve bir kez çıkıp lanet olsun sizden gelecek desteğe diyemiyorsun?.”

YORUMLAR

400

Alkın BAHAR

7 gün önce

bu hanımefendiyi biri uyarsın. siyaset başka , Trabzon lu duruşu başka . zaten Trabzon daki AKP milletvekilleri kurşun asker olmaktan öteye geçemedi. bu zavallı da o cenahtan. sana ne diyeyim , zavallı kadın.

Kenan KUM

7 gün önce

ÜZÜLDÜĞÜM BİR KONU DA, HAİNCE SÖZLER İÇİN VATANINI VE MİLLETİNİ SEVENLER OLARAK BİR BİRİMİZE HAKARETLER YAĞDIRIYORUZ. Söz konusu vatan ise, mezardaki babamı bile eleştiririm saygı çerçevesinde.

Kenan KUM

7 gün önce

İşin garip tarafı da Haince sözlerin bir başkası değil de Trabzon Milletvekillerinin savunması zoruma gidiyor. Eğriye eğri, doğruya doğru diyemedikten sonra ve fanatikçe takım tutar gibi parti tutarsak; sonucu maalesef böyle oluyor.

Kenan KUM

7 gün önce

Esenler Belediye Başkanının Trabzonlular ile ilgili sözlerini, oy kaygısıyla kınamayan tüm Trabzon Milletvekillerini esefle kınıyorum. Bu adam, derhal istifa etmeli yada görevden alınmalıdır. Amacı da sorgulanmalıdır. nereden geldiği ve kimleri övdüğü apaçık ortadadır. O kadar açık dil kullanıyor ki, neden savunulur ve sözleri çarpıtıldı denir. İnsan aklıyla alay ediyorsunuz.

Kemal 12

7 gün önce

Sayın vekilim madem iyi bir şey söyledi neden yayın yasağı geldi.

levent kurbay

7 gün önce

soysuz

iskefiyeli

7 gün önce

Sen bizi duyduğumuzu anlayamayacak kadar zeka özürlü mü sanıyorsun bir çay kaşığı akıllı kadın.

mesut eren

7 gün önce

bu nasıl bir demeç? milletin aklıyla mı oynuyorsunuz...

Ali

7 gün önce

Hep sizin sözler carpitiliyor ve ben bu kadını sadece partisini savunurken gördüm başka bir is yapmaz mı aldığı para helal mi

ayşe egemen

8 gün önce

seni aşağılı mahlukat

Daha Fazla:

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2019 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Radyo ve Televizyon kuruluşudur.

Giriş Yap