SON DAKİKA

Haber > Trabzon > Arsin OSB’de mesleki eğitimde iş birliği çalışmaları

Arsin OSB’de mesleki eğitimde iş birliği çalışmaları

25 Ocak 2022 Salı - 10:58

Mesleki eğitim merkezi programının yaygınlaştırılması amacıyla Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanlığı ve Arsin İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü iş birliği ile Organize Bölge Müdürlüğü Toplantı Salonunda istişare toplantısı yapıldı.

Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanlığı ve Arsin İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü iş birliği ile düzenlenen toplantıya, Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Erkut Çelebi, Bölge Müdürü Hakkı Yazıcı, Arsin İlçe Milli Eğitim Müdürü Yavuz Üstündağ, OSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdür Vekili Savaş Levent Eroğlu ve Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Mehmet Hacıosmanoğlu katıldı.

Toplantıda Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan işletmelerin ihtiyaç duyduğu eleman ihtiyacının belirlenmesi ve organize sanayi bölgesindeki işletmelerde çalışıp da ustalık belgesi olmayan çalışanların tespit edilerek sertifikasyon çalışmalarının başlatılması yönünde fikir birliğine varıldı.

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

leyla
3 ay önce
Şu Arsin'in haline bakınız...Düzgün bir okulu yok..Hiçbirşeyi yok...
gençtürk
3 ay önce
OF 'da 5 adet devlet fabrikası var. 2-3 yıl önce Rize Fındıklı İlçesinde Devlet Sümer Çay Fabrikası kurdu.. 1950 yılından 2022 yılına kadar Arsinde kurulan birtane işletme var mı? Organize sanayi bölgesi Arsin'de gelmedi. Arsin'de uygun arazı olduğu için geldi...

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap