SON DAKİKA

Haber > Bakkal cipsi ateşe verdi: 'Vallahi istemeyerek sa

Bakkal cipsi ateşe verdi: 'Vallahi istemeyerek sa

19 Mart 2019 Salı - 12:19

Dükkanında satılan cipslerden birini ateşe veren bakkal, "Vallahi istemeyerek satıyorum. Çok pis koku, plastikten daha hızlı yanıyor” dedi

Kayseri'nin Develi ilçesinde bakkal işletmecisi Bülent Durusoy, sosyal medya hesabından bir cips parçasını ateşe verdiği görüntüleri paylaştı.

Bakkalın ateşe verdiği cips çabucak yandı

Görüntülerde cipsin nasıl yandığını gösteren Durusoy, takipçilerine de “Vallahi istemeyerek satıyorum. Lütfen çocuklarınıza yedirmeyin, siz de yemeyin. Bir tanesinden, ne idüğü belirsiz 1 kaşık yağ çıkıyor. Çok pis koku, plastikten daha hızlı yanıyor. Düşünün mideyi nasıl eritiyor. Neden mi çok arttı hastalıklar? Alın size bir örneği cips.” diye yorum yazarak, cipsin zararlı olduğunu göstermeye çalıştı.

Durusoy’un takipçileri de videonun altına, "İyiymiş karanlıkta kalırsak mum, soba tutuşturmak içinde çıra görevi yapar." yorumu yaptılar.

"TAMAMEN YASAKLANSIN"

Bülent Durusoy, “Bana o zaman 'satma' diyenler oldu. Sigara, cips, kola sağlığa büyük zarar veriyor ama tek kişinin satmaması bir anlam ifade etmez. Ben bunları satmasam bile her yer market, büfe dolu. Müşteri gider, ileriden alır. Bu tür zararlı abur cuburların tamamen yasaklanması gerekir.” diye konuştu.

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2019 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Radyo ve Televizyon kuruluşudur.

Giriş Yap